bugün

entry'ler (35)

boku çıkan ışid başlıkları

her gün defalarca tekrarlanan popülerliğini şu sıralar kaybetmeyen başlıklarıdır.

ilk defa otobüse bineceklere tavsiyeler

21 G ye binme.

ben bu yazıyı sana yazdım

mına koyum.

pkk nın liderlerini türk hastanelerine getirmesi

siyasi ikiyüzluluktur. kin duyulan turk devletinin yardiminin duyulmasi icler acisidir.

köpek itlaf ekibi olarak ışid

koduğumun tayyibi sayesinde türk ordusunun yapamadığını yapan örgüttür.

ronaldinhoyu özlemek

futbola hala devam etmekte olan biri için yanlış durumdur. hala aktif olan bir sporcuyu nasıl özlersin amk dedirtir.

uludağ sözlük ün tam bir müslüman yuvası olması

bir nebze olsun kültür aranan sözlükte her başlıkta karşınıza koyu dindarların çıkışının sebebidir.

texas hold em poker

zynganın tasarladığı facebook üzerinden oynanabilen bağımlılık yaratabilitesi olan bir oyundur.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

life goes on -2pac.

bilgisayara yüklenen ilk oyun

of road arena.

nymphomaniac filminin gösteriminin yasaklanması

büyük yanlış. gösterimi yasaklanmasa da bi +18 sınırı getirilse çok daha kullanışlı olurdu. ama yine de izlenicek gibi bir film değil.

ben yatıyorum sözlük bir şey diyor musun

haha cool entry bro.

esmer ve kıllı olmasına rağmen ben türküm demek

şu tarihte %100 saf türk aramak kadar yanlıştır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

şuan bir boşluktayım ki sormayın beyler. anasını satayım hayattaki değişiklikleri sevmiyorum. psikolojim bozuk sanırsam.

türk tarihinde dünyaca tanınan biri bile olmaması

asıl türk tarihi dünyaca tanınan şahsiyetlerin bolluğuyla dolup taşar. yanılgıya düşmeyelim ta korede, japonyada bile atatürk heykelleri varken, avrupa da ders kitaplarında atatürk geçerken türk tarihi bir boşluktur denemez.

dünyadaki en kötü koku

peynirli doritos.

requiem for a dream

efsanevi müziğiyle, can alıcı oyuncularıyla muhteşem bir filmdir. izlemeyen varsa ki eğer azdır kanımca çok şey kaçırıyordur.

güldür güldür

seveni de çoktur sevmeyeni de. şahsım tarafından beğenilir, bana sorulursa esprileri kaliteli olan tv programıdır.

güldür güldür deki mini etekli kız seyirci

insanı güldür güldür izlemeye teşvik eden görüntü unsurudur.

büyüyen türk ekonomisi

Türk tv'lerinde sadece akp seçmenlerinin "vay be ne çalışıyolar amuha goyim" dediği. kağıt üzerinde kendini gösteren, halka inildiği vakit yok olan veya eksilere düşen medya argümanıdır. millet sokakta açlıktan kırılırken büyüyen ekonomi nerdedir diye sorulur.