bugün

entry'ler (7)

konjonktivit

bende 1 aydır bu hastalıkla uğraşıyorum. hala geçmedi. önce göz kırparken batmalar oldu. sabah uyandığımda vampir gibi gözlerim kıpkırmızı kanlı ve şişti. inanamadım. geçer diye bekledim. ertesi gün doktora gittim hiç konuşmadı ve 3 adet damla merhem verdi. 2 gün kullandım daha kötüye gtti. başka özel hastaneye gittim. o da 4 kutu ilaç yazdı. 20 gün kullandım bir gram geçmedi dahada kötüye gitti. kornea topaklar oluştu görme kaybı oluştu yazılar vs. hiçbirşey okuyamaz oldum, dumanlı ve puslu bir hayat başlamıştı. neyse 30 günde kontrole gittim doktorda şaşırdı. gözler kanlı ve kornea bozulmuş. eski ilaçları hemen çöpe attı başka ilaçlar yazdı. 5 kutu ilaç damla vs. 3 gün sonra gel dedi. damlaları kullanmaya başladım biraz rahatladı gözlerim. kanlar azaldı. ama yazıları okuyamıyorum pus geldi gözlerime. umutla iyileşmeyi bekliyorum. bu mikrobu klima çalışırken yani hava üflerken temzilemeye çalıştığım için kaptım sanırım. doktor ilk ilaç tedavsinde virüslere karşı damla yazmıştı şimdiki ilaçlar enfekeyon bakteri tarzı ilaçlar. yani teşhisi yanlış koyduğu için 1 ay kortizonlu damlaları kullandım ve korneam hasar gördü. umarım iyileşirim. allah herkese şifa versin

aselsan iş ilanları

valla çin'den 100 tane bilgisayar makine elektronik mühendisi ithal ederek teknolojimizi artırmak imkanı varken yazık oluyor aselsan mühendislerine

gülben ergen in 50 tane taksi plakasının olması

gülbeninkine binmek yani taksisine binmek ayrıcalık olsa gerek.

kocaya küsmek

ufak bir hediye ile çözülebilecek kadar ufak bir mesele

nice sütyenler gördüm içinde meme yok

ne kıyafetler gördüm içinde adam yok, nice çıplak insanlar gördüm üzerinde kıyafet yok gibi bir durum. en büyük sahtekarlıklardan birisi.

tayyip erdoğan a en çok yakışacak meslek

çok iyi fedayi olurdu. kasımpaşa fedayisi.

kadınları seksi yapan ayrıntılar

en önemli ayrıntı cicikleri. sonra hatları, sonra bakışları, sonra kutusu. kavun değilki koklayıp alasın.