bugün

entry'ler (20)

on dijital

Bankaların sürekli çıkardığı ''işlem ücreti'' bu bankada pek yok. Bir işlem yaparken kırk kere en ucuz nasıl yaparım diye düşünmüyorsun. Bir de o kadar çok internet alışverişi kampanyaları oluyor ki gözüm kapalı onla ödüyorum.

en son ne yediniz

Ayıptır söylemesi Çok Çok Thai'de istiridye ve soya soslu sarımsaklı ızgara dana eti yedim. Üstüne bir şey yiyesim gelmiyor çok iyiydi.

uzak doğu yemekleri

Benim yiyemediğim ürünü olmayan bir tek Tayland mutfağı var. Onu da Çok Çok Thai’nin menüsünden denediğim kadar biliyorum.

akaryakıt

Bu mesaj reklam değil ama öneri içerir. Çalışan veya işverenseniz edenred'in ticket car diye bir akaryakıt kartı var. BP, Petrol Ofisi ve Total akaryakıt markalarında geçiyor. indirim oluyor bayağı.

dışarda yemek yemek

Eskiden her öğün dışarda yiyordum ama şimdi ekonomi malum. Sadece yeni bir şeyler denemek için araştırıp gidiyorum. Tayland yemeklerini denedim geçen Çok Çok Thai'de. Öneririm lezzetli. Diğer mutfaklardan daha önereceğim bir yer bulamadım. Bulayım güncellerim burayı sayın sözlük.

gurme

Gurme olmak için ben de kendi çapımda restaurantlara gidiyorum. Çok Çok Thai var Taksim'de. Mm bu şarap şuranın mı mm bu kokteylde şu mu var mm bunun körisi tam olmuş falan diye sallıyorum sağolsun hiç bozmuyorlar

sayısalcı vs sözelci

biz okurken üni bitince sayısalcıların iş imkanları daha iyiydi. Şimdi her yer sözelci her yer sözelci arıyor ve hep yöneticiler de sözelci. boşuna sayısal kastık yıllarca

24 ekim 2023 galatasaray bayern münih maçı

Oynanan oyunun iyiliğine mi inanmaya çalışayım her şeyi salıp gururlanayım mı karar veremedim. Sesli sesli övdüm bol bol. Gs de yüksek tempoda oynanan bir ligte olsaydı 60’tan sonra bu kadar düşmezdi takım. Orta saha bağırıyordu bittik diye ama okan hoca kaç adam değiştirse yorgunluk geçerdi ki

thai yemeği

Normalde yeni tatlara çok açık değilim ama Çok çok Thai de yedim . Köriyi de deniz mahsüllerini de çok sevdim.

bütün gece dizi maratonu yapmak

Vize-final döneminin vazgeçilmezi. Hele depresyondaydan aç baştan friends bitir hiç yoktan.

cd den film izlemek

Korsan da olsa koleksiyonluk olması güzeldi. En sevdiklerimiz bozulur veya paslaşırken kırılırdı ama en kötü günümüz böyle olsundu be.

youtube

ileride de tekel olmaya devam edecekmiş gibi geliyor. Yani mecburuz neye maruz bırakmak isterlerse ona. X değişebilir ama youtube zor. ilk 2-3 yıl zararına yüksek çözünürlüklü platform gelmesi ve bayağı bi pr yapması lazım.

evde maymun beslemek

Önermiyorum. Ben dışarda besledim küçükken. Isırdı. Ben aşı oldum o da 1 aya hakkın rahmetine kavuştu.

dünyayı tavuklar yönetsin

Tavukların atası dinazorlar olduğuna göre bir ara denenmiş başarılamamış arkadaşlar malesef..

eski reklamlar

Jenerikleri aklımızda kira vermeden yaşar. Tek medya televizyonken çok daha fazla maruz kalıyorduk tabii

akıllı telefon ve internet bağımlılığı

Dünyaya bağlayacak paran yoksa dünyaya bağlanan telefonun var. Üzücü ama durum bu.

iskender büyük

Bu ekonomide maksimum pideli köfte yeğenim.

iki telefon kullanmak

Bence her şeyden iki tane olmalı. Telefon da en mantıklılarından. Ama üstne zimmetli iş telefonu pek de işe yaramıyor

sinemada gidilen ilk film

Sinbad. Babam götürmüştü. Rüyamda az korsancılık yapmamıştım. Sayesinde karayip korsanlarını izlediğimde de renkli rüyalar görmüştüm

uludağ sözlük ü diriltme hareketi

Eyy Bursalılar birleşin! Uludağımızın bir de aşırı iyi sözlüğü olmasın mı?