bugün

entry'ler (67)

3000 yılının olası sözlük başlıkları

togg başarısız denemelerine son vereceğini söyledi.

ufo

Tanımlanamayan uçan nesne'dir.

bunun hakkında ufak bi teorim var. o da şudur ki:

dünyanın sonunun yaklaştığını düşündüğümüz için son yıllarda başka gezegenlerde hayat arama çabasına girmeye başladık. mars'ta su var mı? 2030 yılında marsa yolculuk, mars'ta koloni kurulacağına dair yapılan çalışmalar gibi bir sürü haber okumaktayız son yıllarda. peki, zamanında dinozorları tehdit olarak görüp, dünya haritasından temizleyip (sonuçta dinozorları yok eden şeyin dünyaya çarpan meteor olduğu söyleniyor), dünyaya gönderilen bir kaç grup uzaylı bizim türümüzün başlangıcı olabilir mi? ve uzaylıların son 70 yılda bizi sık sık ziyaret ettiklerine dair kanıt niteliği taşıyan bazı sorumlu dayılarımızın konuşmaları mevcut. hatta geçen günlerde çinli devlet adamları uzaylıların varlığını da doğrulamışlar. az önce bahsettiğim ziyaretler bizim ne durumda olduğumuzu kontrol etmek amaçlı yapılıyor olabilir mi? belki de binlerce yıldır bizimleler?

daha önce böyle bi teori ortaya sunuldu mu bilmiyorum. bu tamamen kendi düşüncemdir.

kaynak: ben

kız sevgiliye senin ayaklarını yerim demek

normal bir itham değildir.

(bkz: fetish was here)

satılık böbrek

böbreğinden bezmiş yazar başlığıdır.

"böbrekten nasıl bezilir be adam" demeyin.

gecenin bir vakti nereden geldiğini anlamadığınız bir sancı ile uyandırır önce sizi. daha önce yaşamadıysanız; ilk 5 dk mide ya da sırttan gelen bi sancı zannedersiniz. yerlerde kıvranırsınız, duvarları yumruklarsınız, hatta ve hatta gözlerinizden yaş gelmeye başlar. artık acile gitme vakti gelmiştir. iki büklüm doktora yetiştikten sonra mutlu haber verilir. -nur topu gibi- böbrek taşınız vardır. işte bu, azalmadan artarak günlerce çekmek zorunda kalacağınız sancıların haberiydi.

bu sancıyı çekenler böbreğinden bezmek nedir bilirler ve o böbrek gözden çıkarılabilir.

ermeni soykırımı

yalandır.
köylerimize girip çoluk, çocuk, yaşlı, genç, evli, bekar, hamile dinlemeden binlerce insanımızın karının deşerek, işkence ederek öldürdükleri için soykırımı, katledilmeyi, dünya nüfusundan isimlerinin tamamen silinmesini sonuna kadar hak etmelerine rağmen bu soykırım hiçbir zaman olmamıştır.

onuncu yıl marşı vs istiklal marşı

saçma bir versustur.

ülkem ah güzel ülkem. sen ne zaman bu kadar geniş bi hal alabildin? insanların ne zaman bu kadar hür konuşmaya başladı? düşünmek farklı bir şey dile getirmek çok daha farklı. istiklal marşını beğenmeyen insanlar da varmış şu güzelim ülkemde. allah sonumuzu hayretsin.

tüm yazarlar sizi okuyor olsa ne yazarsınız

tüm yazarlar okuyorsa bişey yazmama gerek yok zaten şurda 3-5 tane yazarız, hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz. gerek yok.

kıvırcık saçlı kız vs düz saçlı kız

hiçbir saç şekli kıvırcık saç ile karşılaştırılamaz. karşılaştırılması teklif dahi edilemez. sorunlu başlık.

öpüşürken adamın dilini koparan kadın

zonguldak ereğli'de sahil boyunda öpüşürken kadının bir anda adamın dilini ısırıp kopardığı haberdir.

öpüşürken fantazi yapmaya çalışıp dili vakkumlama yöntemiyle kendine çekip, hazır bu kadar geldi tadına daha iyi bakayım diye düşünerek ısırılmış, koparılmış ve ağızda kalmış bir dil. kim bilir neler istedi de vermedi kadına. madem sen vermiyorsun ben alırım dedi ve sonuç. yazık yazık. hiç bişey veremiyorsanız değer verin şu kadınlara, yoksa onlar istediklerini alıyorlar. dikkat etmek lazım.

ornitorenk

bana göre pokemon çizgi dizisindeki "saydek"in (psyduck) gerçek hayvan versiyonudur.

herkes ona ördek diyo ama bence saydek tam bir ornitorenk.

yalnızlık

insanın aslında kimseye ihtiyacı olmadan da yaşayabileceğini anlamasını sağlayan çevresizlik. hem iyi hem kötü yönleri vardır. bu durumu kaldırabilenler iyi yönlerine, kaldıramayanlar kötü yönlerine kapılırlar. tabii kimi zaman her ikisini de yaşayan insanlar da yok değildir.

iyi yönleri:
en güzelidir, kafa dinletir, rahatlatır, düşünme yetinizi daha fazla kullanmanızı sağlar, zekileştirir.

kötü yönleri:
karamsarlığa iter, hayattan alınan zevk her geçen gün daha da azalır, çevredeki insanlara ve kendine olan güven dibe iner, çevreyi çok fazla eleştirmelere sebebiyet verir, hiçbir şeyden memnun kalınmaz.

kendimden biliyorum.

nerede kaybettik

doğru sorumlulukları yanlış kişilere verdiğimizde.

ayrıldıktan 1 yıl sonra pişman olan erkek

ayrılan erkek pişman olmaz. o ya erkek değildir ya da pişman değildir. böyle bi durumda ikisi aynı cümle içinde kullanılamaz.

kendimden biliyorum yaa... ayrıldıktan sonra hiç pişman olmadım. öyle olsaydı ilk ben olurdum.

iyi sözlükler.

uludağ sözlük kurulduğunda kaç yaşındaydınız

13 yaşında atarlı bir ergendim. eve geç gelir sabahtan akşama kadar cafede knight ve cs oynuyordum. ne günlerdi be

ldp tweetleri

Ne kadar trollmüş gibi gözükse de Liberal demokrat parti'nin resmi hesabına ait tweetlerdir. Son zamanlarda oldukça popülerdir. Yaran cinsten.

görsel

paralel evrende sevgili yaptığınızı öğrenmek

nasıl yapıldığını öğrenmek için girilen başlık.

sanırım bu bir uydurma

lambda

half-life oyununun simgesidir.

şahbatur

gülbaturla olan yarışında sonradan gelip 10. yıl gazi koşusunu gülbatura kaptıran attın adıdır.
kesin şike var, o yarış şahbaturun olmalıydı.

yeme atılan ilaç sonucu yorgun düşen ama yine de yılmayan koca yürekli at. sen bizim gönlümüzde taht kurdun taht.

(bkz: kolpaçino)
(bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

edit: mizah yapıcam diye ajdara dönmüşüz qq

mutabıkız

alıcı ile satıcı veya firma ile banka arasında yapılan mutabakat sonucunda eğer bir uyuşmazlık yoksa söylenen kelime.

mutabığız diyerek gülünç duruma düşenler de oluyor. siz siz olun "mutabığız" demeyin.

korktuğun şey başına gelir

kesinlikle doğru bir söylemdir.

bu söylemi ilk doğruladığım zaman 6 yaşındaydım. küçük, üç vitesli alman yapımı bi bisikletim vardı. her gün bisiklete "inşallah bugün tekerim patlamaz" diyerek biniyordum. o yaşımda dua etmeyi öğrenmiştim ama her gün o teker bi şekilde patlıyordu. yamadan şamyel gözükmüyordu. bu korkularımın gerçekleşmeleri asla bitmedi. o gün bu gündür bu söze çok hak veririm.