bugün

entry'ler (81)

ezgi asaroğlu

bugün tekrar kendini özlettiren güzeller güzeli former leyla ile mecnun oyuncusu.

zeki cevik ve ahlaklı sporcu

Ülkemizde oldukça fazla sayida var. Ama onlari cileden cikarmaya calisanlarin sayisi da hic az degil.

aytekin durmaz

Uzun zaman sonra sözlüğe girmeme neden olan hakem. Alex'e gosterdigi karttan sonra iyice aptallaşti, bu kararini baska oyuncularla telafi etmeye calisti ve en sonunda bize kahkahalarla küfretme firsati verdi. Git ve biraz futbolla ilgilen, Alex'in dirsek atacak bi oyuncu olmadigini öğren liseli Aytekin.

son kullanma tarihi geçen prezervatif

Çoraptan iyidir.Çoraptan iyidir.

ilk sene çok çalışçam ben

üniversitesini değiştirmek isteyen hayalperest öğrencinin "notlarımı sene sonunda yüksek tutup evime yakın bi yere geçicem arkadaş. olmaz bu iş böyle" diye devam eden isyan cümlesidir. okula ilk geldiğiniz zamanlarda %90lık bölümden bu isyanı duyabilirsiniz; ama senenin ortasına gelindiğinde hepsi "inşallah bu dersi verebilirim" dualarına başlamıştır.

lütfen ben ödeyeyim diyerek blöf atan kız

"offf harbi çok iyi olur. bende de para kalmamış zaten" diyip olacakları izlemek acıklı bir film izlemeyle eş değerdir.

athletico ve man city

saatlerce pes oynanır. barça, madrid, manu, chelsea, inter alınır. artık sıkılan iki oyuncu "çok güçlü olmayanlarla mı oynasak ya" derler ve bu iki takım akla gelir.

filmlerdeki unutulmaz sahneler

tabiki Kill Bill vol.2 deki göz çıkarma sahnesi. tartışmasız muhteşem.

aslan burcu yazarlar

burda...

ilk defa kıza parmak atıp kaçacaklara tavsiyeler

(bkz: http://www.mevzuat.adalet.gov.tr/html/20624.html)

bokunu çıkarmak

öyle ki açılan başlığı çarpıtan bir özürlünün sayesinde muhteşem başlıklar heba oluyor. *

trabzonspor un başarısızlığının sebepleri

büyük takım olmaya henüz hazır olmadıkları için sebep aramanın lüzmu yoktur. dördüncü büyük olmanın hakkını vermeleri umuduyla.

sözlük yazarlarının nicklerinden film yapmak

the Mortigen Şt.

fenerbahçe maçındaki lezbiyen kılığına giren adam

kimsenin bahsetmediği adam. hatta en büyük liverpool diye bağırdı, maçı 4 1 kazandıklarını zannetti, maç bitişi timsah yürüyüşü yaptı, "ne? 2 2 mi?" diye bağırdı, hakem haklı beyler diye pankart açtı, şampiyon olduğunu sandı blablabla

neler yapmıştı başka ya hatırlayan var mı? yoksa onu hatırlamıyo musunuz? hani o bokunu çıkardıklarınızdan işte bu da.

görsel herkes burdaki teyzeden bahsettiğimi düşünmüş. (bkz: uludağ sözlük seviye yükseltme kampanyası)

arabanın arka camına atatürk imzası yapıştırmak

imzayı yapıştırır ama istiklal marşı okunurken o arabayı durdurmak aklının köşesinden bile geçmez.

sifonu çekmeden son bir defa boka bakmak

son faaliyetten sonra içinize oturmuş bi hesap olduysa bakmak kaçınılmazdır.

fenerbahçe maçındaki kadın kılığına girmiş erkek

"kör olduğu halde yazar olan ne kadar çok yazar varmış" dedim arkadaş. tamam abi, olabilir. 2 kere boşa sevindik. belki 22 kere daha olcak. ama alayında bi mantığı olması lazım dimi? sen bu resmi buraya koyup, alay etme amacıyla kendini rezil edebiliyosan sadece dalga geçmek için, sana helal olsun. abartmamak lazım. teyzeye yazık abi. inşallah sizin başınıza gelmez böyle bişey.
not: kadın annem değildir.

felipe melo nun alex ten iyi penaltı kullanması

alexin kullandığı penaltıları izlememiş bir yazarın düşüncesi. alex'in attığı herhangi 3 penaltıyı izleseydi, bu başlığı açma cesaretini kendinde bulamazdı.

istiklal marşı yeniden bestelensin kampanyası

bazı şeyler vardır ki ona dokunamazsın. üstelik dokunmayı bile aklından geçiremezsin. bunların da bazıları her aklı başında olan insanın bildiği şeylerdir. ilgi çekmek için saçmalıkları buraya yazmanın lüzmu yok.

alternatif wireless şifreleri

her zamanki wireless şifresi bulma mesailerimde "12121212" denemiştim ve onu 3 ay falan kullanmıştım. denemeye değer.