bugün

entry'ler (34)

toplu taşıma araçlarında gıcık olunan tipler

parfum yuzu gormemis, onu gectim banyo yuzu gormemis kokarcalar.

sözlük yazarlarının itirafları

demin okudugum itiraf gözümün dolmasına sebep oldu sözlük, evet sulugözün tekiyim.

kafayı ateistlerle bozmuş yazar

zamanında bir ateistin terk ettiği yazardır.

yurtta kalacaklara tavsiyeler

bornoz götürmeyin.
kendinize ait bir bardağınız olsun.
Sakın saç kurutma makinasi götürmeyin, götürseniz bile gizli kullanın sonra gecenin bir yarısı lanet şey icin uyandırılabilirsiniz.
Idari kadro ile bozuşmayın, sizin zararınıza olur.
Yurdu temizleyen kişilere kibar davranın, bu da sizin yarariniza olur.
Asla eşyalarınızı paylaşmayın sonra ipin ucu kaçıyor.
Mutlaka zulanız olsun, bazen yemekler hayal gucunuzun bile sınırlarını zorlayabilir.
Fazla nakit taşımayın.

Ve en iyisi, yurtta kalmayın, iki kisi daha bulun iyi kötü bir eve çıkın. Onu geçtim fakulteye yakın yerde cadır kurun daha iyi.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

köprüdeki kız, siyah beyaz bir fransız filmi tavsiye ederim.

Malim sozluk ben. Esegim ben. Kafasizim ben.
Bir yildir ciktigim bir cocuk var ve ben bu yilin tamaminda ondan ayrilmayi dusundum.
Daha gecen hafta ondan ayrilmaya yeltendim. Kendimi idam ederim dedi. Sozluk iste bunu diyebilecek kadar mal bir sevgilim var.
Bu laftan sonra ben naptim peki? Onu bagrima bastim. Neden hassas noktamdan vurdu cunku. Ben yolda yarali kus gorunce gozu dolan biriyim, okuzun teki intihar etse naparim dusunmek dahi istemiyorum.
Neyse sozluk, isler gene boka sardi. Yolun sonu gorunuyor acikcasi.
Bu da benim boktan itirafim, gene ayrilmayi basaramassam acikli bir enty girerim nasilsa.

yazarların haykırmak istediği şeyler

defol giiiiit.

yaran wireless isimleri

adını feriha koydum.

first sensations mega mystery

sitrik asit limon tuzu demek, malik asit de elmadan gelir, yani bizim gizemli sakizimiz elmali ve limonlu.

şahin marka arabanın içinde du hast açan hödük

şahin marka arabanın icinde ankara havasi açan hödükten daha cooldur.

antidepresan etkisi gösteren şeyler

nargiledir elbette.

ilkokuldaki resim dersi klişeleri

kare seklinde bir ev, ucgen bir cati. Bulutlarin arasinda gulumseyen bir gunes, yesil cimenler. Tabii olmassa olmaz ev buyuklugunde agac ve dumani tuten bacadir.

kızların oje sürme sebepleri

kafa dağıtmak için.

kıvırcık saçlı kızlar

zorla o saclarını düzleştirirler. Sonra da ucu kırılmıs pırasa saçlarıyla ortalıkta dolaşırlar. Cok mu atarlı oldu bu entry? Sanırım evet.

kızlara en çok söylenen yalanlar

Beni terkedersen intahar ederim. Dikkat cekmek istiyorum intihar degil intahar.

en gereksiz diziler

arka sokaklar, sihirli annem, acemi cadi, hayal ve gercek, doktorlar, niye ugrasiyoruz ki en gerekli diziler basligi daha kisa.

sevgilisini sinirden delirttip geçip sırıtan erkek

kafası kırılması gereken sevgilidir.

bu benim ilk itirafim;
bazen delirdigimi dusunuyorum, belkide cidden delirdim. Her gece acayip ruyalar goruyorum, bazen ayni ruyalari uyanikken de goruyorum. Vee sevgilimden ayrilmak istiyorum

halil ibrahim akpınar

yola düşen kayayı kenarından geçmek yerine kaldıran bir validir, yardımlarda eşyalarıni kendi tasiyan bir validir. Jakoben brokrasinin gönlünden koptuğu kadar değil sonuna kadar demokrasi sözüyle de bilinir.

türbanlıya sorulacak tek soru

mutlu musun?