bugün

entry'ler (5)

dünyada son 67 saniyen kalsa ne yapardın

Son sigaramı yakar , ve sadece onu düşünürdüm...

okan bayülgen e bağlanan herkesin bayan olması

okanın yaptığı gibi beyaz da aynı şeyi yapıyor , hatta bayanlar bağlanarak yanındaki erkek arkadaşlarına telefonu verdikleride oluyor, heralde erkeklerin seviyesiz konuşucağına düşünerek ve rtük kaygısıyla bu şekilde hareket ediyorlar.

disko kralı

nahide artık sıkıntı yaratmaya başladı , yaptığı saçmalıklara gülünmesi bekleniyor , başlardaki programlarda iyiydi ama sonra saçmalamaya başladı.

beyazıt öztürk

Halkın içinden gelen ve zamanında birçok zorluğu çekmiş biri olarak ; halkın ne yaşadığını bilen ve bunca yıldır değişmeyen kendinden ödün vermeyen , ülkemizin karakter açısından örnek alınabileceği en önemli insanlardan biridir, 15 yıldır onu izliyorum ve 15 yıl daha izlemeye razıyım.

ubuntu

alışılmış microsoft işletim sistemlerinden çok farklı bir sistem , tamamen ücretsiz oluşu ve lisans problemlerinin yaşanmadığı bir sistem , grafik açısından da tam olarak kullanıcılara hitap ediyor ,özellikle boş zamanı fazla olan kişiler için güzel bi uğraş fakat fazlasıyla emek ve sabır isteyen bir sistem , yaşanılan sıkıntılar ve sorunlarla ilgili özellikle yeni başlayan kullanıcılar için forumlarda ve resmı sitesinde daha ayrıntılı bilgi vermesi daha sağlıklı olacaktır.