bugün

sevdiği entry'ler

platoniğin aşırı umut veren sıradan davranışları

Düğün davetiyesini yollamaması. Eşini görüp üzülmeyeyim diye davetiye yollamıyor çünkü aşık bana, bence yani.

sözlükte silik yemesi gereken 7 yazar

Sözlüğün haline bak amk tanım yok herif yedi tane nick ezberlemiş direkt yapıştır. Bi tanım gireyim şu bu zahmeti bile yok. Lan şundan 5 sene önce bunu yapınca en az 45 gün ceza yiyordun. Kimlere kaldı sözlük. Evet.

mazosistateist

Sözlüğün eski ve değerli yazarlarındandır. Benim için ayrı bir değeri ve önemi vardır. Kaliteli ve şahsına münhasır entryler girer. Kalp kalp kalp kendisi için.

Yeri doldurulamayacak yazardır.

pittbull saldırdığında yapılacaklar

eğer durum ciddiyse ve bir şey yapmanız gerekiyorsa hayvanın boğazını sıkın veya parmaklarınızı gözlerine sokun. bu hayvan düşmanlığı veya canilik olmaz çünkü siz bir bok yapmazsanız köpek sizi paramparça edecek.

pittbull saldırdığında yapılacaklar

size şunu söyleyeyim yetişkin bir erkek insan kendi ağırlığından hafif bir köpeği çıplak elle alt edebilir. Önceden insan türü ciritle mamut avlıyor, aslanlara karşı ailesini koruyordu. Günümüzde insan türü doğadan uzak yaşadığı ve yabaniliğini kaybedip evcilleştiği için 30 kilo köpekten bile korkar hale geldi. Zayıf bir insanın bile kolu ve bacağı ortalama bir köpekten çok daha kalındır. Yani bir köpekten kas gücü olarak çok daha üstündür. Bir pitbull saldırısı karşısında kendinizi vahşi bir hayvan gibi hissedin. Gerekirse siz de dişlerinizi kullanın. insanın çene gücü pitbull'un kulaklarını kökünden koparmaya yeterlidir. Ancak boğazınızı kaptırdığınız an kurtuluşunuz yok. Pitbulların en ağır türü bile 40 kilonun altında. iki elinizle boğazından tutup havaya kaldırıp var gücünüzle sıkabilirsiniz. Pitbullar yapay seçilimle üretilen bir hayvan olduğu için acı eşiği yüksektir fakat boğazının sıkılmasına hiçbir hayvan dayanamaz. insan türünün elleri düşmanının boğazını sıkmak için mükemmel bir seçenektir. Gücünüz yetmezse bile parmaklarınızı kullanın. işaret parmağınıza gözlerini oymaya çalışın. Parmağınızı pitbullun göz çukuruna sokup sağa sola yukarı aşağı hareket ettirin Kilitlenen çenesi anında açılacaktır. internette bir videoda brezilyalı bir adamın süs köpeğini pitbulldan kurtarma görüntüleri var. Adam pitbullu kavradığı gibi fırlatıp atıyor. Üzerine bir de sahibini sopayla dövüyor. Bunun haricinde yüzünü ısıran pitbulla sinirlenip köpeği boğarak öldüren 14 yaşındaki çocuk var. Bir insan olarak kendinizi küçük görmeyin. Unutmayın insan doğayı domine edebilmiş tek canlıdır. Burada ''pitbull ile sakın mücadeleye girmeyin yeaa'' diyen hanım evlatlarına bakmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=gWk5yHmsITs (pitbullu fırlatıp atan adam)

http://www.ensonhaber.com...k-oldurdu-2014-06-11.html (Pitbulldan çok daha güçlü olan 100 kiloluk, 2 metrelik kangalı boğan adam)

http://www.radikal.com.tr...-bogarak-oldurdu-1086069/ (pitbullu boğarak öldüren çocuk)

bilgi girilen entrylerin iplenmemesi

bilgi isteyene verilir.

Ben buraya herkes nemalansın diye ansiklopedi bilgi yazmıyorum. Ezberimi pekiştirmek adına yapıyorum.

Hiçbiriniz sikimde bile değilsiniz.

Bu konuda bende umarsızım işte. Yani evet o an kimse umursamıyor olabilir. Dert değil. Nasıl olsa daha sonra birileri gelir o başlığı okur o yazdıklarımı görür alacağını alır o yazı hedefine ulaşır. Zira bilgi kaliteli bir mala benzer. Kaliteli malın her zaman müşterisi vardır ve asla işportaya düşmez. Hasbelkader düşse dahi anında kaparlar. Ölçüyü söylemekten ve yazmaktan imtina etmem. Gereği neyse yapılır. Değerliyse mutlaka kadr-u kıymetini bilen birileri çıkacaktır.

birazcık heves kıran durum. önemli olan artı almak değil de daha çok insanın okumasını sağlamak. tavsiye bölümünde bilgi entry leri yer almalı, sözlük içi bir mesele ile ilgili girilmiş entry nin tavsiye bölümünde yer almasının kime, ne faydası var.

mizah kalitesi testi

papağana sormuşlar neden benim dediğimi tekrarlıyorsun papağan demiş ki neden benim dediğimi tekrarlıyorsun.

50 eksiye kıçımın resmini atarım

(img:#1732285)

Akla şunu getirmiş iddia.

kadınların ben kendim için süsleniyorum yalanı

Bende öyle yapıyorum mesela. Baskasi için yapsam onun sevdigi seyleri giyer sürer takarım. Kendim için oldugundan kendi sevdiklerimi takip takistiriyor suruyorum. Baskasi cok cirkin olmusta dese yinede yapiyorum.

Süslenen kadın sizin için diyorsunuz, süslenmeyen kadın ne için süslenmiyor peki? O da siz begenmeyin diye mi?

bence bi kadın başka bi kadın için süslenir. her hareketleri rakip dişiyle olan mücadelede anlık galibiyete ulaşmak için.

askerde wifi var mı

genelde PlayStation salonunun oraya koyuyorlar modemi.