bugün

entry'ler (7)

kadınlar karaktersiz varlıklardır

Kadınlar, sevgili olmayan/olmayacak erkekleri diğer kadınlar ile anlaşamıyorum kisvesi altında hayatlarına sokarlar. Gariban erkek, hayatlarına girer. Girmemesi güçtür. Altını çizerek, tekrar ama tekrar söyleyebileceğim bir şeyi yazıyorum; erkekler kadınlardan daha duygusaldır. Kadınlar kedi sevmeyi, battaniye altında üşümeyi, soğuk havada cam kenarında kahve içmeyi, sevdikleri için ağlamayı duygusallık sayarlar, zannederler. Bu yaptıkları sadece samimiyetsiz bir klişeler görüntüsüdür.

Erkek daha çok hisseder, daha çok acı çeker, daha büyük ve yüce sever, ayrıldığında daha zor unutur. Dağı delen şirin değil ferhat’tır. Çölleri aşan leyla değil mecnun’dur. Şirin ve leyla o esnada saraydaki odalarında beklemektedirler. Olay bundan ibaret, bir erkeğin sevdiği için yapmayacağı şey yok. Kadınlar böyle değil, zoru görünce kaçar gider çoğu.

ermeni kızları

karşı cinsten tiksinmeme sebeb olan varlıklardır.

fifty shades of grey

kitabı okumadım , filmin özeti "göte şaplak".

5 dakika sonra öleceğinizi bilseniz ne yapardınız

eski kız arkadaşımı arar kuzeniyle seviştiğimi itiraf ederdim.

inci sözlük

son 1.5 yıl içinde azına sıçılmış olsada incinin yeri çok farklı, ilk göz ağrısı gibi bilinmeyene olan sevgi gibi birine aşıksın ama kime aşıksın bilmemek gibi.

sigara içmeyen erkek

sigara içmeyen erkeği ayıplamak gerizekalılıktır en azından "cool" gözükeyim diye sigara tüttüren liselilerden daha zekidir içmeyen erkek.

insan 7 sinde neyse 77 sinde de odur

7 sinde orospu çocuğu olan 70 inde de orospu çocuğudur açık ve net.