bugün

entry'ler (15)

yalnızlığa alışmış insan

belkide insanların aşağılamasından sıkılmış artık sabretcek gücü kalmamış belki de kendini tam anlatamamış ya da anlatmak istememiş insandır. yanlızlığı onu en büyük dostudur kalabalık ortamda bile yanlızdır. insanlarla arasına kalın duvarlar örmüş her canı yandığında o duvarlar kalınlaşmıştır. yz zayıflığı yada doğruluğu insanı yanlızlığa sürüklemiştir. ama ne olursa olsun bi gün çıkacaktır kabuğundan. bi kişi bir gün mutlaka alacaktır onu yanlızlığın kollarından. ama ne zaman?

gecenin tek şarkılık özeti

nelly furtado - say it right

samsun insanının iyi niyetli olması

samsunun gelişmesine bakılırsa bu normal belediye başkanları çalşıyor yalan yok ayrıca 17 yıl samsunda yaşamış biri olarak suç oranının o kadar da yüksek olması imkansız istanbulu geçemez sonuçta ilçeleri biraz problemli olabilir ama samsun hakketen çok büyüdü iyi niyetli olmaları ise her yerin iyisi kötüsü vardır ama samsun bi başkadır o ayrı tabii

aşka inanmayan insan

çocukların lafı. vaktiyle bende öyleydim taki liseye kadar. tabi (bkz: doktorum) da çıkan adama göre aşkın ömrü 17 aymış bi de aşkla takntı aynı hormondan geliyormuş. o yüzden aşka inanmam ben tabii yaradan sevilir orası ayrı konuda sevgi aşkdan daha değerlidir benim gözümde çünü insan aşık olduğunu bir kalemde silip atarken sevdiğini bir kalemde silip atamaz.

omegle

birinin müzik indirme sitesi sorduğu sonrada ip numaramı çıkarıp kendisinin hükümet olduğunu söyleyip mal olduğum günden sonra girmadiğim site. çoğununda amacı konuşmk falan değil resmen do you talk bit dirty diyor gerisini siz anlayın .

dizilerdeki üniversite gençliği

serseri gençlik. dizide aksiyon olsun diye iş bulur çalışır ama ben hiç bir bölümde ders çalıştıklarını görmedim (bkz: kalbim seni seçti)zaten dizileride neyi doğru gösterirler ki.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

fısıltı - becca fitzpatrick .
katre i matem - iskender pala

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

ben beş para etmez biriyim müsvette parçasıyım...

aldatmanın 2 ye ayrıldığı gerçeği

Iki turude adamin serefsizligini gosterir ya ustune gul kokluyordur ya da seni aptal yerine koyup senle oynuyordur .

en sevilen ingilizce cümleler

a friend in need is a friend indeed .

yalnızları mutlu eden şeyler

işkence çektiren okulu geride bırakıp kendini dizi dünyasına atmak . bir de facebooku açarsın bir bakasın ki eski arkadaşların sana mesaj göndemiş unutulmamışsındır işte o an tarif edilemez .

seni hep seveceğim diyen insan

babanıza bile güvenemediğimiz bu çağda söylenebilecek en saçma sapan sözdür.

öğretmen öğretmen evliliği

genelde sınıf birincileri çıkaran evliliktir.

yalnız kalmak

kimseyi sevmemek herkesden soğumak şeklindede ifade edilebilir. yalanlar aşağılanmalar dolandırma aldatma vs her şey sebep olabilir . bi kere tadını aldığındada bırakmak zordur sahsım 4 yıl boyunca hiç bir arkadaş edinmemiş kendi dünyasında yasamış sonrada gerceklerin bir tokat gibi suratına inmesiyle artık yanlız yasamayacagını anlamış ama sonuçta bunca yılı heba olmuştur... size önerim bu velete fazla bulaşmayı sonuçta insanız yani mutlaka birbirimize muhtacız
(not:bunu yazan sahış yanlızlığından liseden mezun olurken bile herkes yıllık alırken kendisine hiç bir sey yazılmaz korkusuyla yıllık almamış lise hayatı sefil olan biridir.. önündeki yıllarda belki üniversitede yıllığına kavuşur kim bilir )

dondurma

Bafrada yenmesi gerekendir. Çünkü saleple yapılıyor tadıda cornettolardaki gibi krem şanti değil hakiki dondurma. Ballıbabadan alınması tercih edilir.