bugün

entry'ler (201)

kısa saç mı uzun saç mı

kişiye göre değişen durum.

göğüs kıllarını alan erkek

gay olma ihtimali yüksek erkektir.

breaking bad

genel olarak normal bir dizi ama 3*10 sezonu müthiştir. film gibi yapmışlar dizinin o bölümünü resmen. kahkaha atıp aynı zamanda bol bol hüzünleneceksiniz.

1 70 boyunda olan kıza uzun demek

türkiye standartlarında uzun kızdır.

maaşı bir iphone 5 etmeyen fakir

maaşı iphone yetmeyen adam belki de ailesini geçindirmek için küçük yaşta çalışmaya başlamış, evlenince de asgari ücretle çocuk büyütmeye çalışmıştır. saygı duyulası, eli öpülesi insandır.

çirkin erkeklere tavsiyeler

kızlara karşı kibar olun. zeki ve komik görünmeye çalışın. paranız varsa ve çirkinseniz pek bir şey yapmanıza gerek yok. kızlar size kibar davranır zaten.

gülüyosun mutlusun sanıyolar

gülümsemek mutluluğun bir belirtisi olduğu için öyle sanıyor olmasınlar?

i will always love you

yeter artık dedirten şarkı. her şarkı yarışmasında söylenmese olmaz. illa sesini göstermek isteyenin teki çıkar söyler bu şarkıyı. bıktık ya. tamam güzel şarkı biliyoruz ama bokunu çıkarmayın şarkının.

dünyanın en güzel duygusu

çok istediğin, uğrunda çaba sarf ettiğin hayalinin gerçekleşmesi. istediğin yerde istediğin bölümü kazanmak mesela.

sözlük yazarlarının itirafları

"Haydi gel benimle ol, oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimizee"şarkısındaki 'neslimize'kısmını yıllardır 'resmimize' diye biliyodum. hadi itiraf edin yalnız değilim değil mi?

günün birinde atatürk de unutulacak

bu millet 90 küsür yıldır ne atatürkü unuttu ne de cumhuriyeti. bir 90 yıl daha unutulmaması dileğiyle.

amerikan gençlik dizileri

bir çok yönüyle eleştirilen dizilerdir. onu izleyen çocuklar hayatı toz pembe görebilirler. olumsuz yönlerinden çok olumlu yönlerine değinirsek dostluğu güzel aktarır bir çok dizisi.
(bkz: hannah montana)
(bkz: gossıp gırl)

çocukların çizdiği resimler

biz küçükken yaz kış bacası tüten ev çizerdik gerisi bilmem ben. ha birde 62den davşan yapardık.

sözlük yazarlarının oje renkleri

fıstık yeşili, limon sarısı, gece mavisi, toz pembe.

brad pitt teklif etse terk etmeyecek kız arkadaş

vardır. eğer sevgilisini çok seviyor değer veriyorsa gitmez bir yere.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

bozuk para.

çabuk biten şeyler

mutlu olduğunuz günler. ne zaman mutlu bir günüm olsa acaba bunun için kaç mutsuz ve kötü günüm olcak diye düşünürüm. genelde de diğer hafta hep boktan geçer.

dans etmeyi beceremeyen kadın

bana göre doğuştan gelen bir yetenekdir. eğer biraz yeteneğiniz varsa biraz da öğrenerek güzel yerlere gelebilirsiniz. yeteneğiniz yoksa (benim gibi) boşuna uğraşmayın anca yapacaklarınızı ezberlersiniz sahnede odun gibi kalırsınız.

serdar ortaç ın en iyi şarkısı

kara biberim. itiraf etmeliyim ki küçükken dinliyordum.

mesajlara tek kelimelik cevap atan insan

karşı tarafın sinirini bozmak için yapıyordur.