bugün

entry'ler (12)

meteoroloji mühendisliği

bu sene 10 tercihimden biri olan bölümdür kendileri.

her tweeti favlayan kız

ne kadar favlarsam favladığım insanlar da beni favlar düşüncesinde olduklarını düşünmekteyim. favlamıyorum arkadaş!

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ed Sheeran - All Of The Stars

"I know these scars will bleed, as both of our hearts bleed"

sözlük yazarlarının favori içecekleri

dönem dönem çay, bazı dönemlerde ise kahvedir.

2015 yılında türkçe rap dinleyen insan

farklı müzik türleri dinlemeye yeltenmemiş insandır. dinlese bırakacaktır çoğu kişi gibi. ama yine de kendi zevkidir.

üniversiteye kapak atayım yeter düşüncesi

düşünülmemesi gereken bir düşüncedir....

yengeç burcu

bir başak olarak en iyi anlaştığım burçtur. yakın arkadaşlarımın çoğu yengeçti. yengeç ve başak için sağ beyin ve sol beyinin uyumu yorumunu duymuştum, gerçekten doğru olduğuna inanıyorum.

başak burcu

herkesin titiz, takıntılı, kuralları doğrultusunda yaşayan insanlar olarak bildiği ama belli kısmının aslında hiç öyle olmadığı burçtur. yükselenim yay olduğundan belki çok taşımıyorumdur özelliklerini. ama istisnasız hepimizin ortak özelliği güven problemi.

kıvırcık saçlı olmak

küçükken nefret edip, belli bir zaman sonra sevmektir. kuru saçlarınız olsa bile her gün yıkamayı gerektirir. babanızın bile bazen durup "senin saçların gerçekten kendiliğinden böyle olamaz ya" demesidir.

1997 doğumlu efsane nesil

içinde bulunduğum ve efsane olmaktan çok bahtsız olduğunu düşündüğüm nesildir.

açelya topaloğlu

kıvırcık biri olarak çok beğenirim kendisini. ekrana yakışan, başarılı bi oyuncu.

leyla ile mecnun

beklemeyi, sevmeyi, gülmeyi, güldürmeyi öğreten dizidir. şarkılarını dinliyorsak, şu zaman olmuş o gemiyi bekliyorsak, ekiptekilerin yaptığı her yeni işe destek çıkmaya çalışıyorsak biz de o kendi çölünde kaybolanlardanız demektir.