bugün

entry'ler (35)

chp iktidar olursa olabilecekler

malum kesimin herkesi akpli olmakla suçlayacağı bir döneme gireceğiz hemde yıllar boyunca suçlayacaklar biz hiç oy vermedik siz verdiniz diyecekler.

unkapanı

osmanlı döneminde ticaret şehirlerinde belli şeylerin satıldığı yerlere kapan denirmiş unkapanı, yağkapanı, balkapanı, 80 90larda galiba kasetçiler vardı şimdi ne var bilmiyorum.

erdoğan ın en az 15 yıl daha ülkeyi yönetmesi

görsel
al bak ağustos anketi son seçimleri 1% sapmayla bildi bu adamlar aynen yönetiyor şuan.

yuri gagarin

Tıpkı Lenin gibi Kazanlıdır Oblastı'nın Kluşino şehrinde doğmuştur.

gerd müller

vefat etmiş. eski futbolculardan Beckenbauer kaldı sadece.

sovyetler birliği denince akla gelenler

lev yashin ve orospu evladı stalin.

berlin de türk bayraklı düğün konvoyu

Almanya devleti bunlara artık iki seçenek sunmalı ya Türkiye'ye dönsünler vatandaşlıktan çıksınlar yada Alman vatandaşı olsunlar tam adapte olsunlar çifte vatandaşlık diye bir şey olmasın. cidden bu yapmacık milliyetçilikten sıkıldı insanlar.

insanların tahammül sınırının kalmaması

günümüz siyasetinin insanları soktuğu durumdur. insanlar en ufak şeylerde bile öfke patlamaları yaşıyorlar karşısındaki kişiye en ufak saygısı kalmadı kimsenin artık birisi bir diğerine birazcık kibar davrandığında bu çok büyük bir olaymış gibi davranıyoruz cidden toplumda büyük bir çöküntü yaşandı. diğer ahlaki konulara girip içinizi iyice sıkmak istemem. Teşekkürler akp teşekkürler ülkeyi uçuruyorsunuz siz ve seçmeninize teşekkürler.

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

2004 yılından bağlanıyorlar galiba metal mi kaldı?

gürcü yapımı teyp

arada bir reboot yaptığı görülmüştür elektroniktir.

z kuşağı vs y kuşağı

Almanyanın y kuşağı genci gelsin 10 dakika Ankarada yaşasın sonra konuşalım .

@1 deki akplinin hezeyanıdır.

Maaşı alıyorsunuz Twitter sözlük zart zurt her yerde algı operasyonu ulan Fahrettin ulan Fahrettin komik adamsın bari 3 5 like attır trollüne.

elektrikten anlayan yazarlar

tekniker olarak aralarında bulunduğumdur ama hiç işimi yapmadım kanada elektrikçileri alıyor diye duyduğumdan beri bir cazip geliyor öyle.

oy kabininde marş söylemek

Önümüzdeki seçimlerde yapacağım eylemdir. yıllardır işsiz oluşumun, ergenekon denilerek içeri alınan paşaların, sınırdan içeri sokulan devletin parasıyla lahmacun ısmarlanan pkklıların, suikast paranoyası ile namusu kirletilen kozmik odanın, şehit edilen 850 ajanın hepsi aklıma gelerek bağırarak okuyacağım. ama marşa karar veremedim.

aksoy araştırma cb seçimi anket sonuçları

nerde yaptınız anketi akp gençlik kollarında mı 30% 8% falan ajahah. o değilde chp ilk defa 25 üstü almış.

Fahrettin Altun anket şirketlerine bir türlü çare bulamadı gitti troll gerçek hayatta basılmıyor galiba asdf.

ece üner

samimiyetsiz bulduğum spiker. hatta şovenist açıklamalar yapan spiker.

hades

hayatımda oynadığım en iyi oyun olabilir gerek müzikleri gerek görselleri olsun her şeyiyle bence bir başyapıt. supergiant bu işi biliyor transistor oyununu oynarken de kendimden geçmiştim daha önce ama bu bir başka ya bırakamıyorum bırakırsam sırasıyla bastion ve pyre oyunlarına da bakmayı planlıyorum.

dogville

lars von trier'in ilginç filmlerinden birisi. Bu filmi 2 günde izlemiştim cidden. ilk yarısı gayet güzel umut verici giderken ikinci yarısını yarın izlerim diye kapatmıştım kalan kısmı cidden insanın içindeki bütün umudu söndüren ve oldukça rahatsız edici bir filmdi ama mükemmel bir filmdi.

biontech aşısı

1 ay önce 2 doz olduğum aşı. milletin dayılarını teyzelerini felç bırakıp duruyor nedense hep köyde yaşıyor bu dayılar bi bize olmuyor.

hayatında hiç hamama gitmemiş insan

benim bu sadece hamam değil havuz gibi yerlere de gitmedim hiç eksikliğini de hissetmedim.

lars von trier

Danimarkalı yönetmen ve senarist. Amerikadan hoşlanmadığı hatta nefret ettiği söylenir. Mizantropiye yönlendirici filmleri olsa da ben bu filmleri izlemeyi çok severim. Dogville favorimdir.