bugün

entry'ler (34)

ref5neet

reklam gibi ama kodu girdim çalıştı 1 aylık üyelik için teşekkür ederim.

67 günde 1183 teröristin öldürülmesi

Zaten 5000 uyesi anca var az sallayin amk yiyen enayilerede burdan hiyar veriyim.

akp seçmenini aşağılayanlar

elbet o beyniniz ellerim kırılsaydıda ak itlere oy vermeseydim diye bir gün eror vericek gerçi sizde utanma hayada yok ama belki utanır sıkılırsınız.

algı operasyonu

aktrollerin yaptığı şeydir bu kadar şerefsizlik dünya üzerinde görülmemiştir.

yas tutunca şehitler geri gelecek mi

bayrak sallayanlar bayrak sallayınca yada takınca ne oluyor onu hala çözemedim vatan kurtuluyor mu.

akp li arkadaş

beyinsizdir ama ne yapalım birkere arkadaş tanımına girmiştir.

rte nin mayın döşeme emri vermediğini açıklaması

5 çocugu olsa askere göndertip şehit ettirecekmiş yersen.

batman adam mıdır

hayır yarasadır.

10 eylül 2015 bir askerin şehit olması

niye yazılmıyor işid öldürdü diye , tepki mi çeker halktan Allah biliyor ki bu adamlara destek verenlerin sonu çok fena olacaktır inşallah.

fiyat performans telefonları

asus zenfone 2.

çarşı nın beşiktaş ın adını kirlettiği gerçeği

Hasniktir diyorum hasniktir . çarşı var olmuş var olucak en karakterli takım grubudur, genç fenerliler ultra aslanlar anlayamazlar bu ruhu.

format atılınca sırtımdan bir yük kalktı diyen pc

Elimde 8 adet işletim sistemi var win 7 orjinal ellimden nasıl çıkaracağım diye düşünmekteyim , harddısk orgazm sonrası rahatlamıştır kullanıma göre 6 ay daha sıkıntı yaratmayacaktır.

400 milletvekili verin diye yalvaran dünya lideri

halkı aç tutalım ki tek dertleri karin doyurmak olsun cahil tutalım ki fazla düşünmesinler üstüne birde din sardıralım hallerine şükür etsinler yazıklar olsun bu insana oy verene hala gerçeği görmeyenlere al sana 400 .

sözlükteki bayanların genellikle kedisi olması

yalattırabilme potansiyeli olabilir, ama dikkat edin nankördür tırmalama ihtimalleri gayet yüksektir tahrişe sebeb olabilir.

başkanlık isteyen rte ye alternatif cevaplar

Ailesinin john sins ile videolarının çıkmasını istiyoruz o zaman belki olabilir, videoları çıksa eşşeklerden gene bi yüzde 35 oy alır.

bu milletin amına koyacağız

Bu şerefsizlere oy verenlerin anasını rahatça bence belleyebilirler, oy verenlerin rahatsızlık duyacağına inanmiyorum alışmışlardır çünkü .

olaylarda tayyip in rolü

400 vekil olsaydı böyle olmuyacaktı dedi daha ne desin ben pkk benim elimde suriyedeki savaşı ben başlattım diyecek halı yok ha dese bile eşşekler vazgeçmicektir üsteki denyo gibi adam ülkeyi satacağım dese alkış tutacak kadar şerefsizleşmişler bazıları.

suudi kralın amerikada otel kapatması

arap yağı bol bulunca tabiridir, nerde müslümanlık nerde tevazü nerde lüks yaşamdan kaçınma, bakalım diğer tarafa altından çöp götürebilecek mi.

şehitler kim için ölüyor sorunsalı

yazık günah bu insanlara hayatlarının en güzel çağında yitip gidiyorlar boş yere hemde ne için 3 5 kansız için mi 3 5 hırsız için mi 3 5 şerefsiz için mi 3 5 namussuz için mi yazıklar olsun.

bu saatte uyanık olan yazarın asıl amacı

köpeği havlamıştır canı sıkkındır aynı benim gibi .