bugün

entry'ler (402)

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

yarına isler nasıl yetisecek . niye bu kadar calısmak ya da gereksiz kafa yormak zorundayım.

ben bu yazıyı sana yazdım

artık sana hic yazmak istemiyorum. sen iyi ben iyi herkes iyi olsun hoscakal.

haftasonu çalışanlara acımak

offf iste su baslıga ragmen inatla calısma mucadelesi vermek haftaya da haftasonu kral gibi gezerim bu hafta calısır .

yazarların 1 yıl sonraki hallerine not

aynı yerde olmamayı dusunuyorum artık hersey daha duzene oturmus borclarımın azaldıgı hatta bittigi ustune de para biriktirdigim daha saglıklı ve daha zinde olacagım sigaraya son vermis halde ve yalnız olmicam aha da bugunun notu iddia mi iddia kendime ne alsam acaba :::)

hukuk mezunları

is arama sıkıntısı yasamadigi buyuk bir yanlıstır.

dünyada 2 türlü insan vardır

kananlar ve kandıranlar. iyi ve kotu gibi birsey bu da . bosverin kandırsınlar kucuk akıllarıyla .

üniversiteye girişin 2014 te değişmesi

giren hapishaneye gidiyor zaten . devamlı degisim olmazki . en azından 2 sene sonrası icin programlanır . sen hazırlan. sonra yap boz.

taşaklarını yerim diyen kız

o neymis yahu . benim bildigim koylerde teyzeler yeni dogan cocuklara der . cokk komikmiss. hala guluyorum.

3 ağustos 2012 türkiye güney kore voleybol maçı

bir zahmet yenelim . neslihan da sakız cignemesin hic sporcu adabına yakıstıramıyorum. neyse kazansınlar da laf etmicem. bi de ust gruba cıkalım .

3 ağustos 2012 türkiye güney kore voleybol maçı

arkadas yok boyle birsey . olimpiyattasınız servis kacırmak nasıl bir lukstur yeter daaa.

geri dönen eski sevgiliye söylenecekler

oglum bak git ... *

intouchables

pazar gununde izlenmesi ve fransızca ogrenme hevesini gezme ve hayatı yeniden yasama istegi veren sıkıcı hayatta guzel seyler olabildigine dair turk filmlerini aratmayacak umutlu keyifli bir film. muzikler de cok basarılı . oyuncular da cok basarılı.

leyla ile mecnun

sezon finalı olamaz olmamalı. leylalar gidiyor anlasılan . ezginin gunlugu bu kadar mi guzel soylenir bu kadar yerine mi oturur bir parca. valla aglamamak icin kendimi zor tuttum. buarada ezelden beri umutsuz erkekler klubu . diyaloglar bu kadar mi sahane benzetilir. tebrikler can evinden vuruldum . hafta mı felaket gecmesine sebep olmustur. artık bir sene acılar diye serzenis.

sivas köftesi

ankarada haberdar olma imkanımızın olmadigi kofte. kofti. ne kofteler duyduk da sivas koftesini ilk defa duyuyorum.

ezginin günlüğü

bugün ankara da 19 mayıs etkinlikleri cercevesinde sakaryada sahneye cıktılar . keyifliydi. dinlemeye doyamamak. yagmura inat daha devam etmeliydi durmamalıydı. daha da cosku.

gel dedim

gel dedim gelcem dedi . eee gelmedi gelcem diye sozvermedim ki cevabı ne kadar kahpe dunya ne kadar yalanlar dunyası offf cok sıkıcı tahammul gel dedim gelcem deme gelmicem de . gelcem deyip de gelmeyenin.

19 mayıs 1919 tarihinin unutturulmak istenmesi

28 subat surecinin intikamını milli bayramın sona erdirilmesiyle bir tutulması orantısızlık ilkesine aykırı .

19 mayıs 1919

milli bayramların sona ermesini kabullenmeyi algılamamak. adı ustunde milli simdi milli bayram ne olacak ?

annenin garip huyları

sabah hic uyumamıs gibi cin gibidir enerjisi masallah ama siz dunyayla iletisime gecene kadarki sürede o sizden sıkılır bile . cayı da erkenden demliyorsa en sevilenidir.

40 yaşındaki erkek 20 yaşındaki kız beraberliği

buyuk konusmayı istememekle birlikte olacak is degil . olur da ne kadar saglıklı olur . 40 yasın algısıyla 20 yasın carpısması . 20 yasındaki kızı buyutmekle 40 yasındaki adam da genclesmekle ugrasacak. ama hep arzu edilen gencten vazgecmeyin ama sıkıldım da demeyin sonra niye terkediliyorum diye hic aglamayın. para pul basta olmak uzere ya da babasızlıgın verdigi cile . ya da kotu babanın elinde yetismekten de kaynaklanabilir. sevgilisi degil babası olursunuz . ama ortadogudayız. cok olagan ve yaygın . 30 yas ve uzerine mi bakacak tabiki hayır.