bugün

sevdiği entry'ler

sevgilinin en güzel yeri

Kulaklarıdır ben kulak fetişiyim. Emiklerim o kulaklari saatlerce.

stajyer avukat

Hiç unutmuyorum stajyer avukatlık için gittiğim bir görüşmede sözde avukat şahıs bana aşağılayarak 'sende avukat sayılırsın değilsin ama öyle davranıyorum ben stajyerlerime' demişti. Büyük bir lütufta bulunuyor gibiydi. Neyse eşinin de avukat olduğunu söyledi ama eşi hukuk mezunu bile değildi. Birde utanmadan eşinin tek dersinin kaldığını ama ser biçimde eşinin avukat olduğunu iddia ediyordu. Ancak karşısında bulunan hukuk mezunu ve stajyer avukatlığının ilk 6 ayını doldurmak üzere olan birine lütuf edermiş gibi ağzının kenarından gülerek avukat sayılırsın diyordu. Stajımın ilk 6 ayından hiç bahsetmek bile istemiyorum. Koca koca adamlar tarafından küfürler eşliğinde kovuldum. Hata bile sayılmayacak bir şey yüzünden. Şikayet edemezdim baroda sağlam yerlere sahiplerdi. Kaldı ki 'stajyer avukat'a değilde 20 yıllık avukatlara güvenirdi herkes. Stajyer avukatlığını amacı mesleği öğrenmektir. Ancak öğrenmek bir yana dursun resmen eziyet dolu 1 yıl geçirtirler size. Bunu yapanlar da sözde avukatlar. Şimdi adliyede biri bana meslektaşım dese tiksinerek irkiliyorum aklıma stajda yaşadıklarım geliyor aklıma birbirinin müvekkilini çalan avukatlar geliyor. Stajyer avukatı tanımlamak gerekirse kurtlar arasına yeni girmiş kuzu derdim.

erdoğan ın helalleşme istemesi

kusura bakmayın hakkımızı helal etmiyoruz.

sex hikayesi yazanların tecavüz meyilli olması

Az önce farkettiğim iğrenç durum. Bu adamlar kendi kafalarında bile neler kuruyor. Dışarda bakımlı temiz bir kız gördüğünde aaa ne güzel biri diyeceğini sanmıyorum. Böyleleri karşıdakini insan görmek yerine sikilecek bir madde gibi algılarlar. Haberlerde gördüğümüz taciz tecavüz olayları uzaydan mı geliyor. Muhtemelen bu mr corvus ve gozlerinmeyhanesi denen iki zevat gibilerdir kuvvetle muhtemel.

üstteki yazarın ismini tahmin etme

akın olabilir.

öğretmen maaşları

Bir devlet memuru veya özel okul çalışanının aylık kazandığı para.

Evinde bir iki tanesiyle uğraşamayıp kendine "ebeveyn" diyenlerin en az 200 tanesiyle aynı anda uğraşmaya çalışanların kazandığı parayı bir türlü hazmedememesi durumunu anlayabilmiş değilim.

Amına çaktığımın yerinde herkes insan, herkes hakkıyla; kanının terinin son damlasına kadar çalışmayla kazanıyor da parasını, bir öğretmenler yan gelip yatıyor.

Ben şu pazar günü, sabahın 9' undan beri burada heyecanla çocuklarımın sınav kitapçıklarını bekliyorum içim içimi yiyerek. Gebeşin biri de evde götünü yan devirmiş tek eliyle entry girip benim maaşıma dil uzatıyor. Hasiktir oradan.

bir kadının en savunmasız olduğu an

iltifat aldıktan sonraki 1 dakika.
ortama daha güzel bir kız girdiği an.
makyaj yaparken.
bir erkeğe sarılırken.
aşık olduğunda.
aldatıldığında.

şöyle bir düşününce memenin anlamsız gelmesi

şüphesiz ki her erkeğin en az bir kere aklına gelen gerçek. yahu meme dediğimiz şey aslında memelilerin göğsünde türlü biçim ve değişik sayıda bulunan, meme başı denilen çıkıntıları olan, dişilerde yavru emzirmeye yarayan, erkeklerde gelişmemiş durumda kalan süt bezi değil mi? lan süt bezi niye erotik olsun ki? bundan sonra ben bundan etkilenmemeye karar verdim. isteyen kızlar memesini açabilir. hiç umrumda olmaz. evet.

hdp liler mhp lilere vatan hainisiniz diyor

düşündürmüştür. hakikatten bu günleri 5-10 sene önce söyleseler ben bile "sktr lan" derdim. ki mhp nin son 15-20 yıldaki politikalarını zerrece sevmem ancak iş vatana ihanet konusuna gelince mhp ye asla konduramazdım. işte geldiğimiz noktada budur pkk ile yakın ilişkileri olan bir parti bizim milliyetçiliğinden ötürü her daim kalbimizde yeri olan mhp ye vatan hainleri diyor ve itiraz bile edilemiyor, edilemeyecekte..

yanıyorum be sözlük

görsel

Allah şifa versin kardeş.

gıcık olunan birine yapılacaklar

Bu.
http://www.youtube.com/watch?v=6s_YKzAE2iI

elit kesimin çocuklara koyduğu sikindirik isimler

oralcan.

bu ismi koyana koymak lazım.

uzun öpüşmeden sonraki kısa öpücük

ciladır.