bugün

entry'ler (81)

ben bu yazıyı sana yazdım

Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Doğum günümüz kutlu olsun. Bugün 4 dedik. Herşey dilediğin gibi, herşey gönlünce olsun. Kalbim seninle seni çok seviyorum.

filmi çekilesi oyunlar

battlefield 3 tabikide.

adamı ayar eden reklamlar

mac ozetlerinde golün tekrari sirasinda ekranin ortasinda cikan turk telekom reklami insani deli eden reklamdir.

adalet ve kalkınma partisi

kömür dagitici parti.

atatürk olmasaydı olacaklar

olmazdik.

ev

izlenilmesi gerekilen bir filmdir. ayni zamanda turklerin yaptigi en iyi gerilim filmidir.

iran ın türkiye nin eline verebileceği gerçeği

göt ister.

sözlük yazarlarının en çok sevdikleri atasözleri

acıma yetime döner koyar götüne.

ne zamandan beri hak arayanlar terörist oluyo la

cevabı : ''Dağa çıkıp kan döküldüğünden beri oluyor.'' olan sorudur.

1453 yılında türkiye nin yıkılışını bilen kahin

yazdigini once kendin oku! "prens" nedir ya ? hristiyan topraklarinda dogan musluman nedir allah'in cezasi! selanik 1881 de osmanlidaydi. ufak bi tarih bilgisi olan bunu bilir zaten. lutfen sirf baslik olsun diye sacma sapan seyler yazip Ataturk'umuzu de prens olarak adlandirmayalim.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

ders calismak zorunda olmam.

izmir

her semtinin ayri bi havasi olan, turkiyede en cok yasanasi sehirdir.

salih uçan

fenerbahce pendikspor macinda selcukla birlikte takimin en iyisi diyebilecegimiz futbolcudur.

sezer öztürk

bu sekilde bencil oynarsa ve hakemlerle iyi anlasamazsa takima girmesi zor olan futbolcudur. sutlari iyidir.

belli bir saatten sonra sözlüğün incileşmesi

uludag sozluk moderatorlerinin acinasi durumudur.

kız arkadaşla ilk kez el ele tutuşmak

mutluluk vericidir.

en kolay ingilizce öğrenme yöntemi

paradan haber ver sen gerisi kolay.

ben bu yazıyı sana yazdım

bugün 26 kasım 2012 pazartesi. ben yine müzik dinleyip fotoğaflarına bakıyorum. her şarkı da öyle güzel yakışıyo ki sana... her şarkı yine seni anlatıyo bana, sen çalıyosun resmen. yine ağlıyorum. yine kimse görmeden odamda yalnız ağlıyorum. çok özlediğimi haykırmak istiyorum ama yapamıyorum. sana ihtiyacım var nolur geri gel diyemiyorum. ama nolur geri gel...

sana göresi bana göresi olmayan pozisyon

caner erkin'in kirmizi kart gordugu pozisyondur.

eski sevgiliyi unutma yöntemleri

böyle bi yontem henuz bulunmadi sanirim.