bugün

entry'ler (29)

yazar olsan kac yazar

evet, keşke yazar olsam...

yazar nicklerinin google translate çevirileri

kaç yazar - how many authors.

adnan polat

Bazılarının kıçındaki herpes virüsünü, dudağına bulaştırmış başkan.

xanax

bağımlılık konusunda sabıkalı bir ilaçtır. Mecbur kalmadıkça kullanılmaması tavsiye edilir.

guti nin türk kızlarından güzel olması

gutime kaş göz çizsem daha güzel olur.

tsk benim ordum değildir

bsg. kendi ülkenin ordusunda askerlik yap denilesi bir cümledir.

mutlaka dinlenilmesi gereken rock şarkıları

stairway to heaven - led zeppelin
johnny b. goode - chuck berry
jailhouse rock - elvis presley
bohemian rhapsody - queen
freebird - lynyrd skynyrd
light my fire - the doors
sweet child o'mine - guns'n roses
hey jude - the beatles

kac yazar

(bkz: ben)

ukraynalı kızlar

biricik sevdiceğim de bir ukraynalı. Güzel, zeki, anlayışlı, seksi, muhteşem varlıklardır. Genelleme yapmamak lazım yine de. Her millette iyisi de var, kötüsü de var.

tanga

Tanzanya'nın kuzey kısmında, Kenya sınırına yakın, Hint okyanusuna kıyısı olan bir liman şehridir.

fenerbahçeli kızların güzelliği

bir galatasaraylı olarak doğru olduğunu kabul ettiğim saptamadır. hiç çirkin fenerbahçeli kız görmedim.

sözlük yazarlarının ilk oynadığı oyunlar

river raid; 80'lerin sonu, 90'ların başında çocuk olanlar bilir efendim. hani uçakla fuel yazılarının üzerinden geçip, gemileri ve uçakları vurduğumuz oyun.

bıkmadan dinlenebilecek şarkılar

lynyrd skynyrd - free bird.

hıçkırığın durmaması

sinir bozucudur. 10 saniye boyunca diyaframa baskı yaparak durdurmak mümkündür. yine durmaması durumunda bir tatlı kaşığı limon suyu hıçkırığı keser. bu yöntemlerle durduramadığım hıçkırık olmadı bugüne kadar.

sağanak sonrası türkiye

türkiye sele teslim oldu sözünü tüm haberlerde duyacağımız andır.

google translate

sayesinde rus ve ukraynalı hatunları tavladığım sitedir. daha iyi bir çeviri için türkçe yerine ingilizceden rusçaya çeviri yapmak daha mantıklıdır. zira türkçe çevirileri berbattır.

hayatını bir kelimeyle özetlemek

(bkz: matrix)çaylak olduğum için 40 karakteri doldurmak zorundayım.

deniz gezmiş in terörist olduğu gerçeği

Tamamıyla doğru olmayan bir söylemdir. Terörist ifadesi masum insanları öldürüp, toplumda terör yaratma çabasındaki insanlar için kullanılır. Deniz Gezmiş ile uzaktan yakından alakası yoktur.

24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı

bir galatasaray taraftarı olarak 6 dan fazla gol yemememiz için dua ettiğim maçtır. Ne de olsa daha önce 6 yedik, daha fazlasını bu bünye kaldıramaz.

3 yaşındaki beyni yıkanmış atatürk düşmanı kız

Atatürk'ün Türkiye'ye Allah'ın bir lütfu olduğunu bilmeyen cahil bir ailenin zavallı kızıdır.