bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken liselidir.

her şeyden önce, başlığı derinlemesine irdeleyip format gereği tarfilendirirken, okunmayan sözlüğün bu karanlık kuytusunda sosyal mesaj da vermek ister deli gönül. ne yazık ki biz, toplum olarak en ufak bir ateşlenmede soluğu acilde alabilecek kadar evhamlı, daha hayati/önem arz eden hastalıklarda doktora bile gitmeye tenezzül etmeyecek kadar da vurdumduymaz insanlarız. tutarsızlığın zirvelerinde pervasızlığın en önde bayrak taşıyanıyız. işte "şuramda şişlik var" da bunun en güzel örneklerinden. adamın kulağının arkasında afedersin yaarrraaak kadar şişlik var, 2-3 hafta oralı olmuyor, sonra okeyde işine yaramayan taşı atarken size dönüp "ya muhammet çocuk, şu kulağımın arkasına bak bi yo. şişlik var yafffuu" deyiveriyor. o şişlik için endişelenseniz mi oracıkta yatırıp döve döve şişliği indirseniz mi bilmiyorum. karaçulfa.

öte yandan meminto dediğimiz de, hanım kızlarda bulunan yuvarlak, dolgun, seksi (not: olsa da emiklesek) organ/organımsı. en küçük memeli hanım kızlar da bile memintolarının olduğu bölgede bir şişkinlik olduğu konusunda hemfikiriz diye düşünüyorum. ben bu yine, yeni, yeniden göğüs hastalıkları uzmanı operatör hekimle bilem tartışmam.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, herkesin şiş olduğunu kabul ettiği memintosunu şiş olarak lanse edip işaretleyen kızın teknik olarak yalan söylediğini söyleyemeyiz.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız kızdır! hanım kız! hanım kız! sen daha bu toplumdaki kıymetini anlayabilmiş değilsin. taşıdığın fındığın dünya kadar borcun altına girebilecek kadar kredisinin olduğunu öğrenememişsin. biz babayiğit beyler, karşı cinsten "soluk borusu" kelimelerini bilem duyduğumuzda erekte olan/olabilen insanlarız. sen niye kendini, önce emikletmek sonra sikizletmek için böyle küçük işlere soyunuyorsun. (not: soyunmak dedin bak fena oldum yine) hanım kız! hee de bir kamyon babayiğit bey yığarım kapına, emikletmelere doyamazsın. kasma kendini, hele ki iri memeliysen biz yola çıktık bilem. entryi küçükbakkalköy sapağından yazıyorum.

edit: yalanına sokuyumculara kapağı takmayı unuttuk:

görsel