bugün

imkansız eğer varsa öyle bir ihtimal düşünmek yerine arasın lütfen.
Olmayan ihtimaldir...
tabiki de yüz de 1000.
fazla güzellik başa bela.

hahahah.
Mesele birinin sizi düşünmesi değil aslinda. Onemli olan sizi nasil düsündügür.

Severek mi söverek mi?
asosyal bir boyun sakal olduğumu göz önünde bulundurursak, sayısalda anlatılamayacak ihtimaldir.

aynı zamanda tanıştığım her insana teorilerimi anlattığımdan dolayı. dinlediyse teorilerimi düşünmüş ola bilir. düşündüyse beni de düşünmüştür.
Özellikle bir kişi var ki o kisinin beni düsubme ihtimali beni benden alıyor. Insallah dusunuyordur olumlu bir sekilde.
güneşli havada tek bulut yok gökyüzünde sahile gidip çay içmek istesek tsunami olur. işte öyle bir ihtimal işte öyle bir şans.
bir kitaba isim olmuş igtimaldir.

(bkz: olasılıksız)
Yüzde ellidir.
Milli piyangonun bana çıkma ihtimaliyle aynı amk.
biri beni düşünüyormu küfürmü ediyor bilemedim neden sol kulagım sürekli çınlıyor anlamadım sabahtan beri geçmedi eger biri küfür ediyorsa seriye aldı galiba inşallah bu çınlama işi yalandır.
Bir gün o da olacak.
kirmizi karlar, ucan inekler kadar dogaustu olaydir efenim. Dusunupte soylemiyosaniz ayip ediyonuz bak amaa kizarim.
Kırmızı kar yağma ihtimali ile eşdeğerdir. Tşk.
Şu an ailemin yanında olduğum için ve ailem dışında bir insanın beni düşünebilme ihtimalinin %0.1 olduğu için, %0.1 diyorum.
%40. düşünün beni lan.
%0000,1 o da belki.
o nasıl birşey ki ben genelde düşünülmem.
olamaz bence olabilir mi yok ya olamaz ya varsa yok yok yoktur bir düşüneyim vardır belki tamam son kararım yok.
Borcum olanların alayı.
(bkz: Otur sıfır)
beni kimse düşünmez, yoksa bu halde olurmuydum. insanları düşünmekten bıktım artık kimsenin beni düşündüğü yok. bana ilk mesaj atan bile yok lan herzaman ilk mesajı ben atarım.
görsel
%10.Düşünmesin istemez.
Muhakkak.