bugün

yarın saat 12:00 de otel odasından çıkmış olmam gerektiği için ve uyanamayacağımı bildiğim için uyumama kararı alarak müzik dinliyorum sayın uyumsuz? ya sen.

https://www.youtube.com/watch?v=knfrxj0T5NY
3 saattir annemle konuşuyorum.
sokakta pokemon arıyor.
(bkz: pokemon go)
müzik dinliyorlardır. zaten bu saatte uyanık olup müzik dinlemiyorsa uyusundur kişi.
Uzun bir aradan sonra tekrar araniza geldim şu an entry girmekle meşgulum.
Bahçe de hava alıyor. Çene çalıyor beş dk.
cnc tezgâhımın başında çalışıyorum.
ikindi namazı için hazırlı yapıyor.
oralet içip cuvara tüttürüyom.
yattığım yerden dünyamı yönetiyorum.
çekirdek yiyorum pc başında entry giriyorum, çekirdek bu yani trilyonların da olsa yiyorsun.
monopolyde her yeri alıp otel dikiyor ve dolayısıyla diğer oyuncuların ocağına incir ağacı dikiyor.
Köylerde devriye atıyorum çünkü ben cendermeyim.
kyk kiz yurdun da oturup de get yalan dunya dinleyip entry giriyom. Ayni zamanda kizlarla muhabbet de edebiliyorum.
Donla beraber yolun ortasında ağlayarak ve bir yandan küfrederek sonsuzluğa koşma hayalleri kuruyor. Evet.
yarını düşünürken müzik dinleyip sigara içiyor. sabah nasıl kalkıcam diye düşünerek uyuyamıyor.
görsel
Okuyomm ben yaa.
Kitap okuyorum ve arada bir de olsa sözlüğe bakıyorum.
Söylemem.
zamanın kısa tarihi gerçekten kaliteli bir kitap fizik hakkında biraz bilginiz varsa gerçekten seviyeyi artırıyor. okumanızı tavsiye ederim. okuyan arkadaşı da tebrik ediyorum.
Yolculuk.
can sıkıntısı kvp izliom. muhabbeti hoj olan biri olsa iyi olur aslında.
biraz şarap ve müzik... uyuyabilene kadar.
Hattrickte galip gelmenin mutluluğu ile maç analizi yapıyorum. Şöyle yenmişim böyle yenmişim diyorum.

Viskim nerede benim?
bi elim mouseta bi elim sikimde sörf yapıyorum.

enteresan.