bugün

türk adalet sisteminin ne kadar pespayeleştiğini bir kez daha gösteren ibretlik karardır. utanmazlar!

http://www.hurriyet.com.t...slarini-tutamadi-40259144
şiddet dini islama inanıp dinine uygun davranan adamın tahliyesidir.

gittikçe din devletine dönen ülkede normal şeyler bunlar.
şeriatınız batsın dinbaz sapıklar!
ADALET ÇOK GÜZEL GELSENE.

müge anlı'nın aradığı katillerden biri olarak ekranlarda görebiliriz kendisini yine ilerleyen senelerde.
adalet değildir. bu davar şimdi serbestçe dolaşıp namus bekçiliği yapmaya devam edecek, yaptıklarına islam'ı alet edecek, sonra islam düşmanları islam'a müslümanlara kin kusacak bu hıyar sayesinde. senin ben amk.
(bkz: alkollüyken polis şehit eden adamın tahliyesi)
Yuce turk yargisi gene yerinde bir karar vermis. Alt tarafi bir ucan tekme yani, adam hapise mi girsin bi tekme yuzunden. Bir baklava calip hapse atilan cocuktan ne farki var bu durumun? Hep medyanin abartmasi hep bir linc girisimi. Ayiptir.
sizler kim oluyorsunuz da yargıyı eleştirebiliyorsunuz? hepiniz o avukatlardan,savcılardan,hakimlerden daha iyi biliyorsunuz öyle mi?
onlar onca yıl boşuna eğitim almış bu işin uzmanı olmuşlar ha? yasa ve adalet neyi gerektiriyorsa öyle olmuştur benim güvenim sonsuzdur adalet mülkün temelidir ve de bağımsız mahkemeler tarafından bir karar verilmişse onu kabul etmekten başka çaremiz yoktur. ayrıca saygı duymak zorundasınız beğenmeseniz bile bu karara.
beyler hanımlar lütfen sakin olalım. suçlu cin miş. cine dava açarız tabi gelirse
bu herifi sokağa salan adalet sistemine mi sitem edersin, yoksa bu herifin "güvenlik" görevlisi olarak çalıştığına mı ?

neresinden tutsan elinde kalıyor ülke.
aziz yıldırım'ın dediği gibi o zaman; hukukla olmuyorsa hukuk dışı mücadele edip gebertmek lazım böylelerini.
Bu durum aklıma oz dizisinde ki bir olayı hatırlattı. Bu mcmanus yerine siyahi bir eleman atıyorlardı o da bizim adebisiye her boku yeme iznini veriyordu tek şart düzen bozulmayacaktı. bunlarda da aynı kafa iktidara karşı ters bir tutum olmadığı sürece istediğini yapabilirsin.
türk adaletini tebrik ediyor, mahkememizi vermiş oldukları bu karardan dolayı kutluyorum. dinimize aykırı giyinerek insanların şehvet duygularının kabarmasına neden olup onları günaha sokan bu kimselerin de azalarak bitmesini temenni ediyorum. islam ülkesi olan türkiyemizde hiçbir kadının açık ve ahlaksızca giyinerek er kişileri rahatsız etme hakkı yoktur. inşallah bir gün zina yapan, ahlaksızca giyinen, kendini erkekle eşit gören bu zihniyetteki karı kısmı için recm cezası getirilir.
insanlara olaylarla ilgili rahatsızlığımı belirtirken "onlara hapishanede psikopatlara veriyorlar" diyorlar ama orospu çocukları dışarda geziyorlar. Gelecekte suç işleyenlerde bunu görüp kendilerinde cesaret buluyorlar. Ülkenin geldiği hali gördükçe üzülüyorum
Eğer yapılmadıysa en yakın zamanda mağdur olan bayanın yakınları yada tutacağı birkaç adamın bu tekmeyi atan elemanı bulup iyi bir benzetmesi gerektiğini gösteren durum.

Nasılsa hak, hukuk, adalet yok ülkede. Kendi adaletimizi sağlamamız lazım. Kaos olacaksa da varsın böyle olsun.
gerçekten çok korkunç. daha da korkunç olanı bu mantıkta olan insanların gün geçtikçe çoğalacak olması. bişeyler yapmak lazım!
Önce Yahudiler için geldiler,
Sesimi çıkarmadım
Çünkü ben Yahudi değildim
Sonra komünistler için geldiler
Sesimi çıkarmadım
Çünkü ben komünist değildim
Sonra sendikacılar için geldiler
Sesimi çıkarmadım
Çünkü ben sendikacı değildim.

Sonra benim için geldiler,
Ve artık ses çıkaracak kimse kalmamıştı...
Anlamadığım bu maganda bu tekmeyi attı da, bunu görenler neden ses çıkarmadılar. Kusura bakmayın ama bu sözlükte atıp tutanların hepsi görse dahi ses çıkarmayacak insanlardır, biz kadınlar her zaman kendi mücadelemizi vermek zorundayız. Zamane erkeklerinin korkaklığı kendilerine yeter, bu korkaklıkla bir de biz medet beklemeyelim kendilerinden.
görsel
şaşırmanın lüzumu yok ! düzelmesi için ne yapıyoruz onu sorgulamak lazım.

301 kişinin hayatını kaybettiği soma katliamında zamanının başbakanlık müşaviri yusuf yerkel darp ettiği madenciye para cezası ve 10 ay hapis cezası verildi.

darp eden şahıs ayağım incindi diye rapor aldı.

adliyenin önünde başkasına ateş eden adam serbest bırakıldı. tecavüzcüler serbest kalıyor. işte sizin yaşadığınız ülke bu kadar.

yarın bir gün ki inşallah böyle şeyler olmaz, biri çıkıp, sen veya annen veya kız kardeşine otobüs seyir halindeyken" o kafandaki başörtüyü beğenmedim" deyip baaam diye tekme mi atsın ?? o tekme atan gavat serbest mi kalsın ?? konuşurken yazarken biraz empati yapın.

yanlışa yanlış deyin artık lan ! kansızlığın lüzumu yok ! sor kendine biri senin ablana tekme atınca mutlu mu olacaksın ? sebebi ne olursa olsun sana veya yakınına biri şiddet gösterdiği zaman mutlu mu olacaksın ?

sakın unutma amk gavatı, bir gün adalet sana da lazım olacak !
Ya ne sandınız idam mı edilecekti.
Geçen sene bizim feministler bitaneyi haşat etmişti okulda verecen siksinler bunuda.
Şimdi bu suç kasten yaralama beyler.

Ulan kasten yaralamadan tutuklu kaç kişi gördünüz ki tahliye olmasına şaşırıyorsunuz. Herkes sanki anayasa profesörü mıniskiym.
Şaşırtmamıştır..
Bu ülkede tecavüzcüler serbest bırakılıyor bu adamı mı tutuklayacaklardı !
Ne kadar iğrenç bir ülkede yaşıyoruz allam.
Ceza alsa şaşırırdım ben asıl. Tecavüze uğrayan kişiyi suçlayan bir hukuk sistemimiz var bizim, bu adamı mı suçlu bulacaktı?