bugün

ama dan önceki her sey yanlıs mıdır?
yoktur boyle bir kiz. o kizi ciplakken gorun sonra guzel deyin.
karakteri, kişiliği güzeldir.

gerisi fasa fiso.
bir beş kilo fazlası olan kızdır.
(bkz: jennifer stone)
"kilon sana yakışıyor, yüzün güzel" diyenlerin dolduruşuna gelmiş, zayıflama düşüncesi olmayan kızdır aynı zamanda.
Şişmanlık genelde güzellik katıyor. (bkz: Kıvanç tatlıtuğ), O bile zayıflayınca çirkinleşmiş.
Örneğin Işın Karaca.
Ah bir zayıflasa denilen kızdır.
şişman ama çirkin olan kız çok azdır zaten genelde tüm şişmanlar güzeldir sevin onları sevin bizleri.
herşeyin fazlası zarar derler ya. heh işte. aynen öyle. ne aşırı zayıf olunmalı, ne aşırı şişman.

tam tetimatında.
--spoiler--
kulaklarım çınladı sanki.
--spoiler--
kilo verse bi pek canlar yakacak olan kızdır.
Babaannem bir gram yağ bin kusur örter der. Bence bu kızlar tam o tipten.

Çünkü %96 sı zayıflayınca çok çirkin oluyor.
öyle bir şeyin mümkünatı yoktur.

edit: lan dombili geldin eksiledin dimi.
aynen başlıkta olduğu gibi hayatının her karesinde önce şişman sonra güzel olarak tanımlanır.
"ama" güzel olmayan kızdır, yani şişman, zayıf, güzel, çirkin ayrı ayrı sıfatlardır. şişman ve güzel demek daha doğrudur ve en az zayıf ve çirkin kız kadar normal olan kızdır. *
leziz ama bol kalorili ! herkes yediğine benzer hafız ...
halk arasında balık etli diye anılan kızdır. yada yemeğin salçası kadının kalçası gibi deyımlere maruz kalan bir fıstık.
Kulaklarım çınladı, birileri benden bahsediyor sanırım.
(bkz: sibel can)
vücudunun her yeri orantılı kiloda olan kızdır. aksi takdirde berbat bir görüntü oluyor çünkü.
guzel sakso cekerler aga... net.
zayıflayınca bir boka benzemeyen kızlardır. var bende de böyle bir kız zayıf fotolarını gösterdi fare gibi yemin ediyorum. birde rejim yapıyor utanmadan. "yapma kızım böyle çok daha güzelsin" dedim ama inanmadı bana.
babama göre şişman bir kız çirkin olamazmış.