bugün

gerek yok da ondan.

bazı devlet kademelerinde görev yapmak için insan olmaya gerek yokki.
Çok karıştırma bozma. Hemen yobaz mal dinci olursun. Evrim oğlum bu saçmalama evrim bu. Baksana ismine evrim! yani adını duydunmu hazır ola geçmen gerek o derece yani. Biz dinci salak şakirtler olduğumuz için hiç cevap bile vermeye gerek duymuyorlar sorulan sorulara. Çünkü kendileri kral aşmış. Sen ben kimiz!
Baktılar insanlık bok yoluna gidiyor...
bir deist beyanıdır.
toprağa işeyince neden insan olmuyorsa o sebepten.
çünkü muzu çok seviyorlar.
Kanka sen varsın iste.
(bkz: evrim teorisini bilmeyen yobaz)
insan olmayı bekliyorlardır.
Baktılar insanlık öldü, bari biz hayvan kalalım demişlerdir.
Onlar bile insan olmanın ne kadar zor olduğunun farkındadır belki.
ben çok iyi maymun taklidi yapıyorum? bu tezi çökerttim biraz.
En fazla ortaokula başlayana kadar her insanın bir düşünüp açıklamasını yapıp o yaşlarda kendi içinde halletmesi gereken soru. Bu sokaklarda dolaşıp insanlara olduk olmadık sorular soran fırlama bi adam var aklınca insanları köşeye sıkıştırıp thug life yapıyor gözlüklü takkeli bir tip. işte o adam bi çocuğa tuttu "peki şimdiki insanlar neden maymun olmuyor" diye sordu ya. Ay sence neden olmuyor olabilir delikanlı. Neden mesela anlatsana birazasdf. Bence başlıktaki sorudan daha güzel kafa açıyor tatlı tatlı ya.
istanbul bu kadar göç aldıysa diğer şehirlerde niye hala insan var?
Onu bilmem ama şu an insandan maymuna dönüşen kişi sayısı çok.
insanlığın bittiğini gördükleri için siz devam edin mk ben böyle iyiyim diyor .

Sizin atanız.
"insan içerisinde utandıkları için" cevabına sahip sorudur. ormana falan bırakın bir iki seneye insan olup aramıza katılacaktır.

değilse bu kadar maymunumsu davranışlar sergileyen elinin dilinin ayarı olmayan tip nereden geliyor ? bence hem ateistler hem inançlı insanlar önce bunu açıklamalı..
Devir degisti artik yigidim, bundan sonra insanlar maymun olmaya basladi.
Kafani kaldirda bak bi etrafina.
her maymun insan olursa maymun kim olacak?

birinin maymun olarak kalması en iyisi.
sistem işlemez yoksa.
Aynı çağda yaşayan çağdaş canlılar birbirlerine evrilmezler.
evrim treni kalktı, erken kalkan yol aldı, geride kalanlar maymun kaldı. eheheh yersen. biz yemedik ama yiyenler çok.
Daha fazla maymunlaşmak istememişler.
http://www.youtube.com/watch?v=kCAAx4pf1Yk&list=UUK6XWOay4sher8keh2x1jLA&feature=share&index=8
Artık insanlar maymun oluyor.
Kim dedi olmuyor diye ?
görsel