bugün

Siire gonul vermis erkekir.

Okur, yazar, bilir. siire ait tum donanima sahiptir. buraya kadar her sey normal ama karsima gecip surekli yatak odasi ses tonuyla konusursa, agzini yuzunu tokatlarim ben o adamin!
Sürekli başka bir gözle bakılan erkektir. Hayır garip olan ne? O şiiri erkek yazmadı mı? Biz sevince, vay efendim garipmiş.
üstüne güzel şiir okuyorsa romantik olabilir.
hissiyatlı sevilesi erkektir.
Realiteden uzak, romantizm dünyasında yaşamaktadır. Dışadönük duygusal insan arketipine sahiptir ve içedönük düşünen insan prototipi ile anlaşamaz.
çoğu şairin erkek olması her şeyi anlatmaya yeterlidir.
şunu seven erkek, bunu seven erkek, şöyle yapan erkek, böyle yapan erkek... eğer bu şekilde erkeklere başka gözle bakılıyorsa, top, gay, nonoş, yumuşak gibi... o zaman ben hiçbirşeyi sevmiyorum.
bu benim evet. şiir okurum sürekli, sürekli yazarım, edebiyat tarihini incelikle bilirim ve edebiyata karşı uç noktalarda ilgim vardır. pragmatik olarak bana yaramasa da, bildiğin hoşuma gidiyor lan.
sevmek ne kelime yazanı mevcuttur. canım ben yaa.
Beni anlatan başlıktır;yazmayı da severim, okumayı da.
'kadın' a değer veren erkektir.
Normalde ben pek sevmezdim. Daha gerçekçi, daha katı, daha Sayısal şeylere Önem veririm. Ama yakın zamanda Halil cibran'ın, Lord byron'un ve nazım Hikmet'in bazı şiirlerini okuyunca, yanlış bir tavır takındığımı anladım. Insanın ruhunu zarifleştiren ve onu tamamlayan bir şey şiir. Yani Kanımca, şiir seven biri, hisli biridir. genelde bu tarz kişiler biraz yetenekleri varsa, şiir de yazarlar.
hisli erkektir empati kurabilen erkketir.
Ne yazık ki gülünç bulunan erkektir.

Hatta baya ezilen erkektir.
efendi erkektir. istedigi degeri görmez hiçbir zaman.
Aynı zamanda sevgiyi hak edendir. Üstüne bir de yazıyorsa olmuş o erkek.
Siir seven erkek duygulu erkektir yarali cileli izdirapli erkektir ole kizi alip da gununu gun eden adam degildir onun icin dertlenen adamdir sevgisini en iyi nasil sunabilecegini siirlerden ogrenen adamdir.
Kızları tavladıktan sonra fayosı düşen erkekovski.
Hay amk, siktigimin Sözlüğünde şimdi de herkes şair oldu ya la! *

Bir am uğruna yaaa Rab,
insanlar şair bile oluyor!

Aha ben de şiir seviyom bak yazdım bile..!
Aklıma ismi lazım olmayan kişiyi getirir. Kendisi şiire yanıktı. Ben de onun şiirlerine yanıktım. Fakat asıl mesele onun bana yanık olmasıymış. Olmadı. Olduramadık.
Bulunduğunda öpüp alniniza koyup sonra yüksekçe bir yere birakinizdir.hatta bırakmayın eve götürüp besleyindir.
edebiyata ve dile hakimdir. okuduğu şiirlerdeki bilmediği kelimelerin peşine düşüyorsa tr standartlarının üzerinde bir kelime haznesine sahiptir.
Şiir değil de kafiye seviyorum ben daha çok. Şiir yazmak kendimi şiir ile ifade etmek isterdim ama kimseyi şiir yazacak kadar sevmedim bu hayatta.
Ince ruhlu, nazik erkektir. Siir sevdigi icin, siir seven erkek mi olur yeeaa, kiz gibi tepkileri veren okuzumsuler tarafindan yadirganir. Herseyden onemlisi duygusal erkektir o.

Tabi bazen iliskinin baslarinda kendilerini romantik, siir seven erkek gibi gosterip sonradan oduna baglayanlar olabiliyor. Onlardan bahsetmiyorum. Onlar kiz dusurene kadar duygusal mod on takiliyorlar. Ozunde sevenlerden bahsediyorum ben burda.
gay may diyorsunuz ama şairlerin %99 u erkek mk.

edit: şiir diyince aklınıza neden hep aşk geliyor. bence gaylık bunu düşünende mk. şimdi köroğlu abimizin koçaklamaları kadınsı mı?