bugün

yaşıyor mu o yahu.Milyon tane fakesi var. bir ara hiç yaşamadığını falan düşündüm.
Uzun zamandır gündeme gelmeyen kız. Doğru yolu buldu galiba.
Tahribi 17-19 yaş arası bir ilgi manyağı. Memeleri, götü başı ile prim yapıyor ve istediğine de ulaşıyor. Nede olsa "burası Türkiye ". Şaşırmamak lazım.
sol frame'de görünce roketsan ile ilgili gelişme mi var diye merak ettiğim kişi.
başlıktaki galerinin bana etkisi ekte verilmiştir.
görsel
adına 180den fazla entry girilmesine şaşırdığım şahıs.
yaş ortalaması 15 olan bir sözlükte * çekici kız olarak görülmesi şaşırtmamıştır.
(bkz: Şevval duru ifşa)
Meme göstererek popiler olmuş bir bayan bizim türk halkının hayatında meme görmekten daha önemli birşey olmadığı için fotoğraflarını beğenip yücelttiği birisi ama bunların küçük yaşta gösterilip bilinçlendirilmesi lazımdı halkımızın ama artık çok geç belki ileriki nesil böyle olmaz.
ufak bir cocuk hakkinda yazilanlara bakin arkadas ya.

herkesten once kendi namusumuza sahip cikmayi bir ogrenemedik su comar memleketinde.

neyseki bu comarlarin yasadigi memleketten kurtuldum.

yoksa aklima mukayyet olamazdim ben. kafayi siyirmamak elde degil.

su tiplere bak. kizin ailesinden girmisler namusundan cikmislar.

allah belanizi versin hepinizin.
yorumları okudukça sözlük de ki yaş ortalamasının 12 olduğunu düşünmeme sebep olan kız.
duru bir güzelliği yoktur.
Bir kitap da bu yazar şimdi. Neyse.

Sosyal medya kevaşesi.
Çok kötü inek gibi.
kesinlikle güzel değildir.
ineğe benzeyen kadın.
Bi de modelmiş galiba.
Ne günlere kaldık.
kartal'ın uğur mumcu mahallesinde sözde ünlü olmuş patlaktır. bu kız karakterinden ödün verip,ergence duygular yüzünden kendini afişe etti.yazık oldu.
yerli kim kardashian olma yolunda hızla ilerleyen at gibi kadın...
iç çamaşırı satan bir mağazadan kendisine bir adet yapay g.t satın aldığı anlaşılan gacı.

O fotoğrafların bir kısmını sağdan - soldan kırpmış gibi bir hali var, sanırım aldığı g.t kendisine yetmedi.

Kim kime neyi yediriyor bi bakalım : https://twitter.com/claudiaalendo

Edit : Sahtekârlık yapmayın lan!
popüler olmak için gençliğin girdiği şekillere bak. insan hayretler içinde kalıyor. ama suç bu insanlarda değil bu insanları gündeme getiren kişilerde. yaşını sorsan daha çocuk'tur.
Tamam da bu çirkin olm.
Kendisini ilk Twitter'ıma gelen toplu mesaj mı spam mesaj mı ne öyle bişeyde tanıdım.
Mesaj metni aynen şuydu;

Ohaaa Şevval duru nun sakso videosu çıkmış izlediniz mi?

Sarışın bir kız tarafından yollanmıştı.

Edit: görsellerden şimdi gördüm çirkinmiş.
Matah bir şey olduğunu sanan hanım kızımız.

Güzelim senin o memeler estetik değil ki? Bildiğin löp yağ, iğrenç duruyor.
2013 yılından beri 16 yaşında küçük bir kız olduğu söylenen kişi. hayır hiç büyümüyo mu anlamadım ki.
allah ıslah etsin .