bugün

Suudi Arabistan
iran
Afganistan
Pakistan
Ürdün
Cezayir
Yemen
Umman
BangladeÅŸ
Malezya
Mısır
Tunus
Libya
Fas
Moritanya gibi bir sürü ülke var.
Şeriatçıları bu ülkelere postalamak lazım.
bir boka yaramayan gereksiz ülkelerdir.
hepsi rüya gibi ülkeler...
israil. yahudi şeriatıyla yönetilir. görünürde cumhuriyettir ama içerik öyle değil. iran da aynı. cumhuriyetle şeriat aynı anda olmaz.
Halkının anası sikilmiştir saha sola mülteci olarak kaçarlar.
nerde sikimsonik,boktan ülke hepsinde şeriat var. tek tek saydırmayınız.
Mısırı hangi cahil yazdı, epey güldüm.
--spoiler--
mısırı hangi cahil yazdı, epey güldüm.

--spoiler--

Evet Mısır Şeriat ile yönetiliyor.
inanmıyorsan internetten bak.
bizim "şeriat isterük"çülerin gitmek istemediği ülkelerdir.

görsel
Çağın gelenek ve gelişmeyi aynı potada eriten gerekli anlayışına uzak kalıp hem halkını yoran hem de dünyadan uzaklaştıran ülkelerdir.
Şu anda tam olarak şeriat ile yönetilen ülke 2021 ağustosundan beri afganistan islam emirliği. Onların başarılarını da defalarca yazdım zaten. Saçma algılar yapmayın. Şeriat'a düşmanlık Din'e düşmanlıktır.
Mısır’ ın da çok fazla uç seviyede muhafazakar barındırarak dahil olduğu kategori.
(bkz: israil)
Mısırmı mısırda herkez açık geziyor içki sinema serbest türkiyeden pek farkı yok nasıl şeriat bu.
Olum, sisi zaten şeriat gelmesin diye abd destekli askeri darbe yaptı.
şeriat isteyenlerin hiçbiri dünyada şeriatla yönetilen bir ülke olduğunu kabul etmez. onlara göre yalnızca kendi kafalarında var olan fantastik bir evren var. ve yalnızca bu evrendeki şeriat gerçek şeriat. kendileri şeriat getirirse o fantastik dünya şeriatını getireceklerini sanıyorlar. ama herkesin fantazisi kendine. bazıları 9 yaşında kızlarla birlikte olma fantazisine sahiptir, bazıları kafa kol kesme fantazisi, bazıları dünyada kendisi gibi düşünmeyen herkesi kesme fantazisine sahiptir ya da hepsine birden... ama burası laik türkiye cumhuriyeti ve ilelebet de öyle kalacak. arap fantazilerinizi de alın gehinnom'un dibine gidin orada istediğinizi yapın. hem bu vesileyle israile de gitmiş olursunuz.