bugün

Şerefsiz erkek, erkeklerin yüz karası vicdanı iki bacağının arasında olan erkektir. Bu tür erkekler yaptıkları şeyin çok büyük bir şey olduğunu düşünürler ama vücudunun 10 da 1 bile olmayacak kadar küçük bir şeyin peşinden gidip nice insanların hayatlarını karartırlar. Geri dönüp bakmazlar bile ben ne yaptım ben diye. Hayvanlıklarını çevresindekilere ballandıra ballandıra anlatırlar. bu tür şerefsiz insanları çok yaşatmamak gereklidir. Daha 2 gün önce asılmış insanları gördüğümde bir sosyal ağ'da "bu insanlık değil." demiştim. Fikrimi değiştiriyorum, bu şerefsizleri asmamak insanlık dışı. Bahşedilen bu hayatın ne kadar kıymetli olduğunu anlamayan sadece televizyon ve ineternette gördüğü hayatın mükemmeliğine inanmış salak oğlu salaktan başka bir şey değildir bu şerefsizler. daha yazılacak çok şey var ama devamını siz getirin lütfen. *
sözlükte bu kadar kadın düşmanı başlığı görünce haklı tepkisini ortaya koyan yazarın sinir hali.
şerefsiz ebeveynin yetiştirdiği çocuktur.
çoktur.
orospu kızlarla arkadaşlık ederler. evet.
Hem piç hem aldatan hem de ağlatan erkekleridir.
siki var diye eşine/sevgilisine küfür edenlerdir,
aldatanlardır,
çocuğuna hallenenlerdir,
annesini-babasını dövenlerdir,
tecavüz edenlerdir,
mücbir sebepler dışında, çalışmayıp ailesinin rızkını zevklerinde harcayanlardır.

ve son olarak erkek orospusu ile eş anlamlıdır.
Şimdi bi bakalım;
iki var diye eşine sevgilisine küfredenler: Bu adam evlendikten sonra mı böyle oldu? Bayanlar bir adam size hava olsun diye yanınızda birilerini ezip küfrediyorsa o küfürleri bir gün size de edecektir diye düşünmezseniz sonra böyle şerefsiz erkekler diye ağlarsınız. Zaten böyle bir erkekle sevgili olan kızın da aklına tüküreyim.

Aldatanlar: Sadece erkekler aldatmıyor kadınlar da aldatıyor.

Çocuğuna hallenenler: Bunu yapan erkek erkek değildir zaten. Buna lafım yok.

Ana babasını dövenler: Evlilik zamanında damat adayına gaz verip ailesi ile arasını açan kadın sayısı az değildir. Beni annene ezdiriyorsun lafı da bu kadınların en büyük silahıdır. Sonuçta o anadır. Zaten günümüzde kimse kaynanası ile oturmuyor. işte bu gazı alan ve gazı fazla gelen genç ana babasını dövebilmeye kadar gitmektedir. Yaşanmış olaylara şahitliğim vardır. Senin lafınla ana babasına höt zöt eden erkek sana da edecektir.

tecavüz edenler : Buna da bir lafım yok. Dünyanın en alçakça şeyi.

Çalışmayanlar: Eğer bir erkek iş arayıp çalışmıyor ve zevk peşinde koşuyorsa ayıptır. Ama hayat müşterektir. Kadın eğer çalışıyorsa kocasına destek olmaktan gocunmamalıdır. Sonuçta erkekler bankamatik değildir.
kadın haklı beyler dağılın.
(bkz: dişi yakarış)
(bkz: dişi yakarış)
bir yazar entry alıp kadın da yapıyor diye çevirmiş.
e o da şerefsiz be yavrum.
konu şu an erkekler üzerine.
sen niye üzerine alınıp kadına cephe açtın ki.

siki var diye küfrederken tanısaydın diyen arkadaş, görücü usulü evlenenleri acılarının yeni yeni çıktığını da bi yere not etsin.

sonra, ona lafım yok buna lafım yok diyerek mücbir sebepler dışında çalışmayıp zevklerine harcamasında da (içki, kumar, karı-kız) kadından hala maddi yardım beklemek ayrı bir gavatlık.
cümle anlaşılmayacak kadar kapalı değil.
sen başka şeyler anlatıyorsun.

daha evlenmeden anasını babasını döven, evlat mı sıçmık mı ne diyorsanız artık ona, çok ezilmiştir çok. (evlenmesi buna bahane bile değil de neyse)

aslanım, 3 gram etini eline alıp bunları yaptıktan sonra, ay o öyle değil açıklamasının bir telaffuzu yoktur.
şerefsiz şerefsizdir.

dişi yakarış diyen arkadaş; toplumdaki değişimle birlikte yakınındıklari de etkilediğini unutma. hepimiz aynı döngünün içinde yer almaktayız.
bizim ailemizde öyle bir şey olmaz dediklerini teyzen, halan, kuzenin belki ilerde karın yaşayacak sayende.

şimdi sağlıkcakla kalıp, pantlonunuzun fermauranı beyninizde kapayın gerekli zamanlarda.
Mahalle karısı gibi en başından beri laf yetiştiren, şerefsiz erkek savunucusu;

Bu ülkede boşanan kadına çoğunluk hangi gözle baktıklarını at gözlüğünü çıkararak incele.
Ne için ? Ailesinin zoruyla evlendirildiği şerefsiz için.

Zevk konusunda; esi ile yapicagi seyler demissin. Ben diyorum ki mucbir sebepler disinda calismayip ailesinin rizkini kendi zevklerine harcamasidir. Sen sinema, tv bla bla.

Anasını babasını döven evlat asilaniyorsa, bunu çocuğuna uygular anasına babasına değil.
Bu tarz yapıdaki adamın kaybedecek bi'şeyi yoktur.

Neyse canım sen yenisin galiba, popüler olma hevesine veriyorum bunları. Lakin bunu benimle ve şerefsiz erkek düzeltmesi yaparak deneme bence.
Sıkışınca sen yenisin deyip mantıksız laflarına kılıf arama bence. Beyni olan laftan bir kere anlar.
Sen son entryni dön bir oku da ondan sonra bana cevap yaz. Mantıklı bir şey bulursan bana da haber ver. Kapasite meselesi gerçi ben senin neyinle ne deneyeceğim?
Not: Hayata kendini ezdirmişsen benim yapabileceğim bir şey yok burada erkeklerin geneline sakın giydirme yapmaya çalışma.
başka kim kaldı?