bugün

smalio'nun başlığını açtığı yazarlara taktığı lakap.

uktecinin notu: başlığını açtığım veya hoşgeldin dediğim yazarlara derim.

ukteyi veren: smalio (15.12.2010 16:35)
(bkz: s mal yo)
3 l ile yazılması nefret sebebidir.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
(bkz: çakal)
öyle iğrenç bir sıfat ki şahsımın böyle bir karşılama entrysi olsa o sözlükte yazmayı bırakırım.
beni (bkz: şakall)lıkla kutsadıgı için teşekkürler.
umarım şak ve al kelimelerinin birleşimi değildir... gerçi yazar açıklamış değilmiş. bi tane bana şak yapmış... teşekkür ettim kendisine tabi ukela orası ayrı mesele. burda iki nokta üst üste birde yanında p harfi var diyelim.
kaşla göz arasında kutsandığım şeydir. tevekkeli değil, sabah saatlerinde bir nur indi yüzüme, böyle bişeyler oldu ama ne olduğunu anlayamamıştım. meğer kutsanmışım. teşekkür ederim madem.

edit: sıcak bir karşılamaya soğuk bir yaklaşım mı oldu bilemedim, ama gerçekten teşekkür ederim.
valla sıcak bir karşılamadır hoştur rahatsız olan da siildirsin adam silerim demiş zaten.ben de sorun yok tekrardan eyvallah.
her gördüğümde itici gelen söz.* *
ne idüğü belli olmayan bir şey. tamamen uydurma, itici bir sıfat. ne olduğu tam olarak açıklansa da bilsek.
her gördüğüm de suratımı buruşturup "bu ne mınakoyum" dediğim söz.
ne ara kutsandığıma dikkat etmedim ama gece 2 sularında uzaktan gelen sisli bir ışık hüzmesi gördüm. içinden de smalio ak sakalıynan neyim çıktı. kulağıma şakalll mı dedi bişey dedi, güldü gitti. sevindim.