bugün

2 şubatta vizyona girecek olan barda filminin müziğini seslendiren bayan vokalistli türkiye nin yeni rock grubu.
3+1 ses sistemlerinde yazan yazıdır *.
3.1 'in yazıyla yazılımı. *
(bkz: spitney beers)
dediler ki şarkısıyla albüm beklentilerini bir kat daha artırmış grup.
spitney beers'la yaratıcılığın zirvesine çık, sonra üç nokta bir'le oradan in. yok, olmamış.
dinlendikçe güzelleşen bir albüme sahipler. tıpkı şarap gibi. bu çizgide deva ederlerse daha çok can yakacaklar.
internet siteleri çok şık olan grup. link söyledir: http://www.ucnoktabir.com
hepsi'nin "yalan" adlı şarkısını pek bir şukela coverlayan grup. tadından yenmiyor.
vokalde melis danişmend, gitarda barış ertunç, bas gitarda cenk turanlı, davulda mehmet demirdelen den oluşan türk rock grubu. kendisini ilk önce radyo eksen gecesinde gördüğüm şeker mi şeker bir vokaliste sahip grup pek mutevazıdır, pek bizdendir. dinlenesidir..
(bkz: ucnoktabir)
çok lezzetli iki mutsuz şarkısına sahip grup.
sözleri;
güzel çocuk seninle istemiştim sonsuzluğu
ama bizim gibi küskün insanlar haketmiyor mutluluğu
bana bir bak, sana bir bak... tutmaz bu aşk
bana bir bak, sana bir bak... solar gider bu aşk

korkmadan sevsek mutlu olur muyduk?
sevmeyi bilsek kurtulur muyduk?

güzel çocuk seninle istemiştim sonsuzluğu
ama bizim gibi yorgun insanlar haketmiyor mutluluğu
korkmadan sevsek mutlu olur muyduk?
sevmeyi bilsek kurtulur muyduk?

kurtulur muyduk?....
ölmeden ünlü olsam demiş ve olmuş gruptur...
ikinci albüm hazırlıklarına devam eden grup fikir ayrılıklarından dolayı dağılmıştır. resmi açıklama yapılmıştır. grubun bazı elemanları malt'ta çalmaktadır. grubun ismi de malt'ın deprem parçasının liriklerinden araklanmıştır.
barda filminin müziklerini söyleyen ve mükemmel ses tonuna sahip bir vokalist bulunduran grup.

severek dinliyoruz.
duman gibi iyi cover yapan bir grubun şarkısını, acayip iyi coverlayan grup.

http://www.youtube.com/watch?v=qro9ywZursU&feature=related
unutulmayan gruptur. ah melis ah.
sağlam bir romeo coverları vardır aralara metallica-orion gitarlarını ekleyerek yaptıkları.
şimdilerde keşke var olsalardı da o billur sesi dinleseydik diye iç çektiğim grup.
demet sağıroğlu 1, bunlar 2

"dediler deyip ortadan kayboldular.
albüm çıkarmamak kaybolmakla eş değer. üretemiyorsan kaybolursun.