bugün

Zeka yaşı 5 ila 10 arasında gidip gelen, normal yaşının önemi olmayan kurretülayn adlı mıymıntı yarışmacıya gıcık olduğum yarışma.
kafe grubu Aybüke'yi yazacak. tektaşlar da ise favori buket, plase harun.
Cadı kazanı gibi kim kimin kuyusunu kazarımın hesabında.kurretulay'ın cemaatten olmasına epey şaşırdım.netten bir araştırma yaparsanız görebilirsiniz.
tv8de yayınlanan ve dünyadaki en saçma yarışma programı.
Acun'un tutmayan ender programlarından biri.
siradaki gidecek olan yarismaci kesinlikle harun olacaktir. ahanda buraya yaziyorum Demedi demeyin Sozluk.
(bkz: rezerved)
zümrüt annesiz kalmıştır.
gitmek istediğim mekan. Tv8de ki dandik yapmacık programdan bahsetmiyorum tabii.
Acun sicti bez getirin ,civik sicti tez getirin.
Şuan izlediğim, kavgayı, hırlaşmayı bir eğlence aracı olarak kullanan ben için boş vakit öldürme, uyku moduna geçiş süresinde aracı görev gören program.
Canlı mastürbasyon sahneleri varmış.

http://www.takunya.tv/acu...a-masturbasyon-rezaleti-1
Ütopya, en çok sevdiğim film türüdür kendileri.
Tuncay gelen misafirlerden Fikri Çelik'i seni dışarıda öldürürüm tehdit etmiş. Daha sonra reji tüm misafirleri olay olduğu için dışarı çıkardı. Bunun üzerine Fikri çelik Tuncay için karakola şikayete bulunmuştur. Kanımca bu iş tatlıya bağlanır ama polislerin geldi gelmesine şikayet üzerine ama tamamen kurgu olan bu yarışma programı bakalım reytinglerini nasıl düzelticek... Bu arada yarışma tamamen kurgu sigara bölümü ve lavaboların olduğu bölümde hiç kamera yok ve reji ekibi ne derse içeride o şekilde tartışma çıkıyor. Zaten genelde içeri alınan yarışmacılar Tv8 tanıdıkları olan.2 elemeden geçiyorlar ve 1 hafta kadar bir süre eğitim alıyorlar. Ben duyduklarımın yalancısıyım...smile smile..
bazı gerçekleri gösteren tv proğramı.
On kişi anlaşamıyor, gruplaşıyorken biz türkiyeyi bir arada tutmaya çalışyoruz.
Erkeğin dedikoducusu daha fena oluyormuş.
Salgın hastalık olsa yırtacaklar çiftliktekiler.
Hala bitmemiş olması tuhaf olan program. izleyen varmı çok merak ediyordum sözlükteki ütopya başlıklarından anlamış oldum.
bir hafta 1 kişi elenirken diğer hafta yarışmaya 1 kişi ekleniyor.

nasıl bitecek lan bu yarışma?

elenen kişi sayısından fazla yarışmaya katılan ekstra kişi var.
Ismini hep duyduğum ama şu an ilk defa rastladığım program. Doğum günü filan vardı. Naapıyolar bunlar orda amaç ne Semih diye bi çocuk var feci kıl oldum amelenin tekiydi. Kanka ayağına kızların orasını burasını elliyodu.
Gerçekte olmayan , olması mümkün olmayan ve ya şu ana kadar gerçekleşmemiş fakat zorlanırsa gerçekleşebilir Olaydı iyiydi dediğimiz cennetimsi hayali dünya . Tersi için (bkz: distopya)
Benim hayalimde ki dünya. Tüm tabuların yıkıldığı.
yarışmacılardan kurretülayn'ın sevgilisi semih'e ''bana bir tur attır'' dediği yarışmadır.
yalnızca bir kere denk geldiğim ve gerçekten ütopyada yaşadıklarını düşündüğüm yarışma. çünkü o çirkin tavırlar, herkesin birbirine insan dışı davranışları dünyada olabilecek davranış değil sanırım. oyunda ödül ne bilmiyorum ama neyse de o çirkin pislik insan haline girecek kadar değildir diye düşünüyorum. aynı şekilde "ver fırına" diye bir şey var o da ütopya'dan sonra denk geldi bana. o da aynı. ulan orada yemek yapacaksınız adamlar kavga ediyor. bu şekilde de reyting topluyorlar sanırım. survivor'da haftada 5 güne çıktı. seçim yaklaştıkça insanların kafalarını aptal aptal şeylere yorduklarını ve gündemden kopardıklarını sanıyorum.
Sözcüğün babası Thomas more.
Olumlu ve olumsuz iki sözcüğün ihtivası olan kelam.

Olmayan ülke.
Kendi aralarında eglendikler, tutmayan yarısma. kurma realite
ilk başlarda yayınlandığı saatler itibari ile izleme fırsatı bulduğum sonrasında ise pek izlemediğim ara ara denk geldiğim yarışmadır.

Ama kurretülayn elenmiş sonunda ahahahhaahahahaha. Ütopya'da hiç iş yapmayan 2 yarışmacıdan 1'i gitmiş demek ki. Geriye semih kalmış. Semih'de giderse ütopya'ya birlik beraberlik gelir bak ben diyim.

Bi de zırt pırt yeni yarışmacı geliyo ya o ne ayak la.
Çoğu insanın illa ki aklında kurduğu ve tasarladığı dünyadır.Keşke her ütopya gibi bir dünyamız olsa denilesidir.Bunu demek için çok erken fakat bir gün bu başarıya ulaşmamız için tasarruf, dayanışmaya ağırlık vermeli ve hayatımızda ki fanatizme bir son vermeliyiz.