bugün

starda arz-ı endam eden programdır. şu ana kadar en faydalı bulduğum tv programı.
faydalı bilgiler veren programdır. tabi gençler boş durur mu, not alıyorlar verilen bilgileri.
şimdiye kadar hakkında neden hiç yazılmadığını anlamadığım program. Aynı zamanda hafta içi hiçbir gün evde olmadığımdan dolayı izleyemediğim program.

çok şey kaçırıyorum. biliyorum.
insanları uyuşturmaktan başka işe yaramayan gündüz kuşağı programları sürüsünden ayrılan, harika ve hayranlıkla izlenebilcek tek program.
prıgramda dediklerini gerçek hayatta uygularsanız ibne sanılırsınız.
önceleri trtde de yayınlanan hayata dair çok kaliteli bir programdır. aynı isimde kitap da vardır. 'boş başak dik durur' başlığı tebessüm ettirmiştir.
yıllardır trt de yaynlanmaktaydı. son zamanlarda star'a geçince bizim türk milletinin yeni yeni haberi olmaya başladı bu progeamdan. şiddetle tavsiye ederim.
altında ne mesajlar yattığı belli olan program. birşeyler ima etmeye çalışıyor ama ne?
10 seneyi aşacak bi program yaptıgından dolayı, artık sürekli aynı şeyleri tekrarlamaya başlamıştır. hayır o kadar para kazanıyorsun git bi dişlerini yaptır be üstün abi.
eskiden psikoloji dersinde hocamız bu programı izletirdi. Hayat içinden güzel şeylerden bahsediliyor. Ideal toplum düzenini gösteriyor.
kendisini çok sevmeme rağmen sokakta yürürken omuz atan adama dönüp te;

- özür dilerim efendim, bana demin yanlışlıkla omuz attığınızı düşünmek istiyorum, aksi takdirde size karşı biraz kırıcı ve üzücü şeyler düşüneceğim! dersem.
adamın çatacağı yoksa da kafayı çakar. o yüzden nihat hatipoğlu'nu izliyormuş gibi izleyeceksin,

üslubundan keyf alarak
dalıp giderek
kafada ki sıkıntıları unutarak

fakat çağın ve oratmın gerektirdiklerine ters düşmeden bildiğin gibi yaşamaya devam edeceksin.

- şişş müdür bak hele o omuzunu gövdenden koparırım lan ibne sen kime omuz atıyon?!!!
kreş zincirinin ismi. tamam iyi hoşta "küçük şeyler" diye kreş ismi olur mu sözlük. küçük şeyler!!!
(bkz: çük)
abimiz iyiydi güzeldi de biraz yabancı bir kafa yaşıyordu. böyle ütopik mi desem, ideal toplum düzenine aç mı desem. güzel güzel de dinlerdik ama sokağa çıktığın ana kadardır usta. sonrasında gerçek hayat var, üstün dökmen ve öğretileri yok.