bugün

Ben gittikçe bozulan bir sistem görüyorum. Alım güçünün yüzde 20 lere kadar indiğini görüyorum. Ocak ayında büyük bir zam bekliyormuş daha ne kadar yapıla bilir ki insanlar zaten markette gidip bir şey alamıyorlar en ufak örnek 5 litre yemek yağı 29 tl dan 38 e kadar yükselmiş 1 ayda alınamıyor alamıyor insanlar artık köylerine dönmeye çalışıyor yakında fabrikalarda sadece suriyeliler çalışıcak normal bir işciye aldığı maaş yetmiyor çünkü Allah işimizi hayretsin.
(bkz: Batarya zayıf)
Egonomi eyi durumdadır.
abi ne krizi yiaaaa, görmüyor musun yol yaptık yiaa, hastane yaptık yiaa. papaz kimde oynadık ülkece.
Bu arada ekonomi iyi durumdadır diye siyasi adamlar vatan hayinidir.
iKi Sıfır daha atıldı 1 dolar 0.07 lira. Egonomo supar.
iç güveysinden hallice.
[http:// ülkedehainvar.com]
Ben ışık görüyorum, ki beni az buçuk tanıyan insanlar "genelde" böyle biri olmadığımı bilirler.

Yoldaslar, devrim Arabalarını türetip-yaratıp-üretip, seri üretime v dünya pazarına sunmayan da biziz, on beş temmuz'da internet üzerinden örgütlenen de biziz. ispanya'dan, Hollanda'dan (donemin sömürge imparatorlukları) "uçak siparişi alıp, hazırlayıp göndermeyen de biziz, Anka'yı, Hürkus'u, Atak'i üreten ve satabilen de biziz.

Biz, biziz. Hani özellikle batı Almanya'da bu geyigi çok duyarsınız "biz yapmadık, naziler yaptı". Bruder, naziler uzaya çıktılar emme, uzaydan gelmediler. Alman benzer Alman, Türk benzer Türk.

Bu boku yiyen de biziz, bu değerli madenleri çıkarıp pazarlayan da. Türk ulusu iki yüz (200) yıl önceki ulus degil, okuyan, çalışkan, inançlı bir ulus. Kime göre?

iki yüz (200) yıl önceki Türk'lere göre. Takır takır endüstri çalışan, devrimi başlatan ingiliz'lere göre degil.

Kapış?
bokunda boğulmaktadır (barbaros şansala selam olsun) .

https://www.youtube.com/watch?v=mrR_XDP_TwI
ekonomi gitgide kötülüyor ama seçime kadar sabit kalacak merak etmeyin bir şekilde idare edecekler seçimi kazanmak için sonrasında götü kollayın.

askeriye neredeyse bitmiş durumda. er, erbaş ve dimdik çavuşlardan bahsetmiyorum. bir ordunun bel kemiği subaylardır. subay olayını sulu bay a çevirdiler.

pkk saldırıları artık ayda bir iki kez oluyor. neden? zamanında, seçimlerden önce falan hergün min. 1-2 şehidimiz oluyordu. bu artıp azalma nedir amk?

sosyal olarak eskiye oranla baya değiştik. insanlar artık birbirine karşı daha soğuk, yardımlaşma azaldı ve insanlar birbirine güvenmiyor artık.