bugün

Yanlış bi cümle. doğrusu: ülkemde bölücü,terörist,faşist,ırkçı insan istemiyorum.
ülkemde kürt istiyorum hainler siktirolup gidebilirler.
Ülkemde tek kaş istemiyorum'un kibarca söylemidir.
Haksız bir istek. Eğer kürtlerin çoğunlukta olduğu yerlerden elimizi çekersek ve ülkeleri kurulursa o zaman bunu isteyebiliriz. Çünkü bi ırk kötü olamaz. Kürt dediğimiz insanların yarısı belki kürtlesmış türk. Aynı şekilde kendini türk sanıp aslen kürt olan da çok. Onların bu yapısı eğitimsizlikten.
+ ülkemde herhangi bir milleti diğerinin üstüne inşa edeni istemiyorum. onu diğerinden üstün göreni istemiyorum.

- ama dur lan. tamam ülke benimde, tek başına yaşamanında bi anlamı kalmaz.

+ istiyorum lan en azılı ulusalcıyı bile istiyorum. hitlerle yarışanı da istiyorum. herkesi uluyarak görmek isteyeni de istiyorum.
bir gün, belki bir gün, dışladığınında iki gözü, iki kulağı olduğunu farkedersin.
sacmasapan bir beyanat.

ulkesinde kurtleri istemiyormus... onlarda bayiliyorlardi sana zaten. asil teroristin krali sizsiniz be. resmen boluculuge tesvik ediyorsunuz.
faşistliğin ağababası cümle.

bunu söyleyip bir de üstüne faşistçe değil deme aptallığını yapmayın. hitler de yahudileri yakarken "ben faşistim" demiyordu herhalde...
burası senin ya da belirli bir zümrenin ülkesi değil önce o ağzına bir ayar çek . burası türk olan ve türküm demekten gocunmayan ugandalıda olsa bu vatan için ter akıtabilen insanların ülkesi . bilim adamları yerine sizin gibiler beyin göçü yapsa hiç bir sorunumuz kalmayacak.
faşitslik maşistlik kabulüm. ben de ülkemde kürt istemiyorum. "bütün kürtler pkklı değil" aforizması kasmayın şimdi burda. kürtlerin kanında hayinlik var. bizzat ben şahidim aq.
bütün kürtleri aynı kefeye koyup ırkçı ve faşist olmaktan ileriye gitmez.
bu ülke bölünemez bu ülke türkün de kürdün de ermeninin de savaşırken hep beraber savaştık kazanırken hepberaber kazandık.
eğer türk yada kürt yada farklı bir halkın mensubu bu ülkenin parça parça bölünmesini istiyorsa siktir olsun gitsindir.
ama bu ülkenin farklı halktan olan insanlarını aynı kefeye koyan ırkçı faşistler de siktir olsun gitsindir.
biz yıllarca huzur içinde yaşamış karma bir toplumuz yanlış bir düşüncedir.
bir de almanların ülkemizde türk istemiyoruz dediğini düşünsenize. almanya'da çok türk var.

edit:ikinci kısmı düşünmeden edemedim
"hemen terkederler ülkeyi canım dert ettiğin şeye bak.kimin nerede yaşayacağına senin isteklerin karar verir zaten" diye cevap vermek istediğim yazar zırvası.
burası anadolu. medeniyetlerin geçiş yolu olan bu coğrafyada kürdü, romanı, lazı, çerkezi, rumu, arabı, belkide kimliği hakkında bilgisi olmayan lidyalı, iyonyalı, vs. insanlarla paylaşıyoruz. ve bir çoğu biz gelmeden çok daha önce buradaydı.

bunu söyleyen faşiste; siktir olup orta asya'ya gitmesini tavsiye ediyorum.
bir isyan sesidir. ne kadar kürt varsa alayı toplansın şırnak hakkariye sürülsün.
ulan hıyar...
kürtler 5000 yıldır bu topraklarda türkler ise 1071 den beri burda .. iki halk kader birliği yapmış ortak havayı soluyup ortak yaşıyorlar..

sen ise rum veyahut balkan göçmeni kırması olup 3 babanı bilmezsin..

gelipte kürt istemiyorum demen teneke sesine benzer..

kürdün ne kadar edirne de hakkı varsa türkün de o kadar hakkaride vardır yarağım..
ülke sadece sana ait değil onu bilmiyosun işte.
herkes birşeyler istiyor mesela ben de güzel ülkemde ırkçı pislik istemiyorum ama gel gör ki siz hala burdasınız.
"bende ülkemde kürt kardeşimle yaşamak istiyorum" hadi bakalım diye çıldırtan deyiş.
insanları ötekileştirmeyin. Kürt dediğin insanlar Türkiye sınırları içinde yaşıyor ve Türkiye sınırları içinde yaşayan herkes Türktür. Ben olsam şöyle derdim; ülkemde teröristlere, pkk sempatizanlarına bu kadar rahat hareket etme hakkı verenleri istemiyorum. Hepsi ona bağlanıyor bir yerde.
biz de ülkemizde oruspu çocuğu istemiyoruz ama her istediğimiz olmuyor tabi.
o zaman terk et, kürtler; türkler anadolu'ya gelmeden önce mezapotamya'da yaşıyordu, sen dağdan gelip bağdakini mi kovacaksın amın evladı diye tepki göstereceğim durumdur. bu isteği vatanseverlik olarak algılayan salaklar da zaten bu ülkede yaşamayı hakketmiyor.
(bkz: türkiye de istenmeyen şeyler)
okuduğum bir kitaptaki ''bir yerden sonra kürtlerden çok türkler bölücü olacak, daha fazla ayrılmak isteyecek'' tarzı bir sözü doğrulayan önerme.

bir de trakya'nın dışına çıkmamış beyaz türklerin kürt haklarını kürtlerden daha çok savunması ikiyüzlülük değildir de nedir? ulan denyo; adamların en temel haklarını bile savunmalarına izin vermiyorsun, ''oturun siz ben savunurum'' diyorsun, sonra da kürtler neden rerörerö? bence de ayrılalım ulan artık, ülkenin kemalistinden de, şakirtinden de, ''dövlet bize bohmir'' diye ağlayıp sızlayan kürdünden de gına geldi artık.
mesela ben bir kürt'üm. istanbul'da doğup büyüdüm ama kendi değerlerimi de bilirim, ana dilimi de bilirim memleketime de çok gidip gelmişimdir.

şimdiye kadar hiçbir bölücü faaliyetinde bulunmadım yada düşünmedim. ben türk vatandaşı değilim demedim. çıkıp sokaklarda atatürkçüyüm yada apocuyum da demedim. benim bir sürü farklı dilden dinden kültürden arkadaşlarım var; kürt türk alevi laz roman çingene arap hristiyan müslüman ateist vs..
biz gayet iyi geçiniyoruz hiçbir zaman etnik yapıdan dolayı kavga etmedik, sabahlara kadar siyaset yaptıgımız olur ama tamamen objektif bir şekilde.

niye biliyor musun? cünkü biliyoruz ki önemli olan bunlar değil önemli olan "insan" olabilmek. istiyorsan peygamber ol insan olmayı başaramadıktan sonra hiçbir bok olmaz senden!

ve yaptıgın tanıma bakıyorum da sen kendini herkesten üstün bir ırka sahip olduğunu düşünen, insan olmayı becerememiş sığ düşünceli boşuna yaşayan bir tipsin!

velhasıl gördüğün gibi bir kürt olmama ragmen bölücü değilim, yani yanıldın. o yüzden sana puanım sıfır kanka(!)
Savaşlarda beraber savaştık unutmayın. örneğin kurtuluş savaşında türkler tüm dünya ecnebileri ile savaşırken

kürtler de ayaklanmalar ile hep arkamızdan vurmadılar mı? ermeniler de öyle değilmiydi.

Bence az bile söylenmiş olan bir sözdür.