bugün

suriyeliler ile yarışacak seviyeye gelecekler bunlarda. eskiden yolda tek tük afrikalı saatçi görürdük şimdi metrobüsteyim yeminle cevremde en az 10 tane afrikalı var.

bu ülke içerden ihanet içindedir.
Zaten bura yol geçen hani birak onlarda gelsin.
onlardan zarar gelmiyor. ama yine de ülkede bu kadar göçmen olması beni endişelendiriyor.
zarar gelmiyor diye dünyayı türki ye ye toplarsak bizim insanlar ekmek bulamaz.türkiye küçük bir ülke bir rusya veya amerka değil. zararsız bile olsa kiralık evlere gıdaya enflasyona çok büyük zararları olur sığınmacıların.
şu an bindigim metrobüste bile 8 tane var amk hepsi de oturuyor ben ayakta işe gidiyorum. ne güzel ülke be.

vatandaş 6.sınıf insan konumuna düştü.sikeyim böyle demografik yapıyı.
Bizim über iq halkımıza göre bunlar işinde gücünde kimseye zararlı olmayan insanlar. Bu ülkede eskiden beri afrika sempatisi var anlamış değilim aq, batı kolonileştirilmese neolitik çağda yaşayacak insanların neyine sempati duyarsın.

Nasıl afganlar geldikten sonra suriler milletin gözünde biraz yumuşadı, bunlar palazlanınca da afganları aratcaklar insanlara.

Suri>afgan>zenci.

Klanlaşsınlar göreceksiniz o saatçi kardeşlerinizi.
insan olarak iyi olabilirler hatta melek olabilirler amk orası ayri dava her mazlumu iyiyi garibani ülkeye doldurursan bu insanlar kiralik ev bulamaz.nüfus dengesi ve demografi diye bişey var amk. 20 milyon sığınmacıyı bir anda ülkeye sokarak insanları kültür çatışmasına soktunuz.

burası türkiye ise öncelik bu vatanın sahipleridir.ne abd yiz ne de avrupayız .

turan turan diye diye ülkeyi orta cağ ırklarına çevirdiler.
100 binlik evler şu an 2 trilyon olduysa bu sikik (bkz: olsun onlarda gelsin) anlayışından dolayıdır. kendi vatandaşına 1 trilyona üstelik enflasyon farkını da koyarak konut hayali satanlar insanların fahiş kira fiyatlarını görmez.

fazladan acırsan acınacak hale düşersin. ve düştük!
Afrikalıdan zarar gelmez. ben hiç yanlışlarını görmedim. adamlar ekmeğinde.
Afrikalıların varoluşu bile yanlış. Öyle olmasa kendi ülkelerine bir faydaları olurdu.

Hoş, bu tespit bizim ahalinin ciddi bir kısmı için de geçerli ama neyse...
her yerdeler amk lan piyango mu çıktı bunlara amk hepsi de bizden zengin.
artık rahatsız edici boyuttadır. şirinevler beylikdüzü arası metrobüs duraklarında çok fazlalar . olm bu ülke satıldı mı bakın ciddi soruyorum.
ten renkleri yüzünden gözüne çarpıyor yoksa bu pis arapların binde biri kadar yoklar...
Esenyurt'ta n-tower sitesi silme Araplar ve afrikalılardan oluşur.
Abd de en çok zenci güney eyaletlerinde (eyalatin nüfusa oranına göre) yaşar fakat oralarda çok zıplayamazlar ama kozmopolit yaka eyaletlerinde yıkım, yağma, cinayet kendilerinden sorulur. Çünkü beyaz yakalıları sincap görürler.

Isid libyada köle pazarı açtı; amerika'da ortalığı yakan, fransada yaşlı beyaz insanların can düşmanı o dev zenciler orada müşterilere dişlerini falan açıyordu. Haha, olaya gel.

Neyse sözün özü nasıl afgan ve paki yamyamlar surilerden beter çıktıysa zenciler de afgan ve pakileri aratır.

işinde gücünde, kimseye zararı olmayan, saat satarak geçinen ve Batılılar medeniyetle gelene kadar insan eti yiyen canım kardeşlerimiz.
şu an avcılar da metrobusteyim yeminle 7-8 tane Afrikalı var hepsi oturuyor ben işe gidiyorum ve ayaktayım. Afrikalılar en az araplar kadar tehlikeli. Ev vermeyin AQ BUNLARA ülke kavimler göçünü yaşıyor