bugün

bunu okuyan herkesin annesi.
Annemle kahvaltı etmek.
Çocukluğumu özledim.Aslında dünya hep kirliydi, büyüyünce daha iyi görüyorsun
Çocukluğumu özledim.
(bkz: 1991).
(bkz: vera)
Ne çok şey var özlemeye dair... geceler de hep bi Özlem hatırlatıcısı lanet olasıca
2 aydir diyetteyim, geceleri abur cubur yemegi falan ozledim. Saka saka. Bilmiyorum sevgilim olmasini falan ozlemisimdir.
sevdicek.
gençliğim.
sarma.

bugün tahmini saat 21.00 gibi kavuşacağım inşallah.
Üniversite yıllarım. Vallahi iş hayatı daha yorucu okul hayatından. Şimdi işe gideceğim. Yol, trafik, evraklar her şey gözümde büyüyor. 33 yaşında adamım ruhum 99 gibi.
Sevdiğim bey.
kadın dövmek. iftarı bekliyoruz aga.
Sevilmek, ilgilenilmek eski günlerdeki gibi.
lise yıllarımcılar gelmeden. ne eğlenirdik yaa lise arkadaşlıkları başka yeaa yazarlar şimdi.
Su sadece su ..
Odanın tavanına Öylece, durgun ama içinde bir o kadar da kavgalı, kendisiyle tartışmaya müsait bakışım ve Elinde kalemle tek tabanca, kağıdın başında bekleyen o eski melankolik hallerimi özlüyorum. Mutlu olmak ya da olmaya çalışmak ruhuma tersmiş meğer. ilacım gece, karanlık, puslu hava ve tüm insanların acısını acım sayıp onlara yazdığım mektuplarda... Her neyse özlemek güzel şey doğrusu. Özellikle kendini.
çocukluğum...
Eski domates ve salatalıkları özlüyorum. Şimdiler saman gibi.
Üniversite yıllarıimi arkadaş ortamımi memleketimi dostlarımi onlarla yaptığım şeyler ah ah üzüldüm yine.
üniversite yılları.
sonrası hep sorumluluk,sorumluluk,sorumluluk.

yine midem bulandı.
Hiçbir şey.
pencere önü çiçekler.
eski türk lirasını cok özledim sözlük.. kurun dondurulduğu günleri.. doların, euronun 1-2 lira bandlarında seyrettiği günleri cok özledim