bugün

özlemeyeni özlemenin en acı haliyle hatırlatması...

--spoiler--
Kaç acı birden imtihan etti beni
Tek bir gece vardır insanın hayatında
Ömür boyu sürer nöbeti
Bu da öyleydi,
iyi ol, sağ ol, uzak ol
Ama bir daha görme beni...
--spoiler--
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
gecenin içine sıçan durumdur. hadi sabah olsun.
sadece uyuduğundan emin olunulsa bir parça da iç rahatlatır.
(bkz: teşekkürler sözlük)

ısrarla inkar edilse de acı veren cümledir. benimle olduğundan daha huzurlu olmayacak ki diyerek avutursunuz kendinizi ama sonuç değişmez. siz tek uyuyorsunuzdur; o da iyi geceler öpücüğünü ona vermiştir...
insanı delirten düşünce. özlersin, yanında olsun istersin, o başkasına dokunmaktadır, onunla uyumaktadır, belki de duymayı özlediğin tüm sözleri ona söylemektedir, sana karşı hissettiklerini artık başkasına hissetmektedir.
özlediğiniz kişi şu an başkasıyla uyuyor,lütfen artık o kişiyi özlemekten vazgeçiniz.
the person you have missed..
(bkz: allah rahatlık versin)
isterse sabaha kadar hiç durmadan sevişsin yinede iplenmeyecek durumdur.
bu durumda iki soru ortaya çıkar.birincisi niye özlüyorsun?aşıksın,seviyorsun yanıtını aldım.ikincisi başkası ile uyuyorsa niye özlüyorsun?yine cevap aynı seviyorum.bir insanın sevdiği kişi ona ne yaparsa yapsın yine gidip onun omzunda ağlamak ister o bir başkası ile uyuyorsa bile?sevmek böyle karmaşık bir durumdur. yani mantıgının valizini toplayıp tatile çıkmış olmasıdır.kalbin fazla mesai yapmasıdır...
avea'nın yeni hizmeti. bilgilendirmeyi 9333'teki hatun yapıyormuş. *
uyumuyo da olabilirdi. yada birazdan uykusu kaçabilir. yada uyumadan önce... tamam lan illa bi sevişme durumu olur orda.*
(bkz: ölmeden önce yapılacak 100 ibnelik madde 90)
bana söylendiğinde, jason voorhees moduna girmeme neden olacak söz. yatakta öldürmeyi severler kendileri.
uyuduğunuz kişinin başkasını özlemesi kadar beter değildir.
devamının "lütfen, üzerlerine bir kova su dökünüz" olması gereken cümle.
(bkz: oldumu şimdi)
(bkz: artık uyanma vakti)
vurma zalım vurma. emrah koş demekki gibi bir şey lan bu..
"e sen de uyuyacak birilerini bul lan salak" diyen sinyal. e haklı.
amına koyim kendimin o zaman şeklinde çırpınabilir insan, uyuduğu pelüşten bozma ayısı bile olsa ters...
"şakaysa hiç komik değil" diye cevaplanacak telesekreter şeysi.
seninde o an başkasıyla uyumana vesile olacak durumdur. *
bakın ne oluyormuş.*
http://inci.sozlukspot.com/e/2701789/
sikilecek sokulacak kahredilecek içilecek sebeptir.
(bkz: biliyorum)