bugün

Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışan chp genel başkanı.
Selahattin Demirtaş'a çaktığı selamı, istanbul Belediye başkan adayı olması durumunda, eşi Başak Demirtaş'a da çakacak mı? merakına konu kişi.
Valla şu hpyi bıraksın, ve emeklileri arkasına alsın epey yol kat eder, emekli sorunu taze ve canlı anında rüzgar yakalayıp yelkenleri şişirebilir.
Ayet okuyarak oylarını arttıracağını zanneden CHP dangalaklığı...
Ne görüntüsüne, ne sesine tahammül edemediğim chp genel başkanı. Chp’nin başına bir umutla level atlatsın diye getirilen her kim olursa bir öncekinden beter.
Bedelli askerlik yapanlardan oy istemediğini dile getirip sıvamış tipitip kesinlikle şüphesiz.. Ne zaman o çirkin sesini duysam kanalı değiştiririm. Adamda hitabet de yok ki arkadaş..
Güven vermeyen adamdır, sanki oy içinden herşey yapabilecek izlenimi uyandırıyor bende, kılıçdaroğlu bundan daha sempatikti bence.
şaka maka adam kazanıyor..
an itibariyle chp'nin efsane başkanıdır. adam batıyı tamamen kazanmış durumda. hatta kütahya gibi milliyetçi-muhafazakar bir şehri bile kazanmış durumda. söylenecek bir şey yok adam başarılı.
kim ne derse desin ben somut sonuçlara bakarım aga. adam son 50 yılın chp adına en büyük başarısını kazandı bu seçimde. helal olsun.
başarılıdır.
Çocuksu ve şaşkın bir tip izlenimi veriyor. Bıyığı da yok. Sağdan oy alamaz.
yeni videolarını konuşmalarını izliyorum. öncesinde tanımam bilmem.
bir kaç yüz video sonrası şekillenir kafamda. çünkü bir insan maske de taksa takiyye de yapsa şurada değil burada şu konuşma değil bu konuşmada belli eder kendini. geneli tutarlı ise kabaca tanımaya başlar insan. günlük hayattada böyledir.

şimdilik beni şaşırtacak kadar iyi gidiyor.
ancak adam "solcu" diyeceğiniz anlamda bir solcu değil!
eğitimi yerinde laik sanki partinin ceosu gibi bir modda. aday seçiminde bile matematiğe döktü kimi yerlerde. anketler ai teknolojisi vs. bunu yapan adam yarın öbür gün imamoğlunun cb adaylığı konusunda neydi lan önceki kelin adı... hah kılışdar gibi davranmaz.

neyse durun bakalım. tanıdıkça bir fikir eder yazarım yine. ama ne olursa olsun dünkü seçimde bir payı var ama az ama çok. tarih göstericek ne kadar olduğunu.
Chp'ye en büyük atılımı mümkün kıldı. Başarı her hatayı örter, mutlaka o da hatalar yapmıştır ama gene de büyük başarı kazandı. Bu çok değerlidir.
Sesi çok kötü yav.
Bed bir sesi var karga gibi.
Sen sus konuşma lütfen.
Sevimli değil. Seçim başarısını buna yamamaya çalışiyorlar. Çok az seveni vardır bunun. istanbul'da imamoğlu'na oy verdim. Seçimlerde bu adam aday olursa çogu insan oy falan vermez. Millet akp'den nefret ettiği için chp'ye bastı. Bu da kendine mâl ediyor komik. Sevimli değil. Evet.
ses tellerinin ardından bugün de gözünden ameliyat olmuş.
"Böyle bir seçimden sonra ben sertleşmek istemem. Sessizliğimiz de yumuşak başlılığımızdan değil, saygımızdan. Sabrımız taşarsa, gerekli tepkiyi gösteririz."
CHP’nin bayram ziyaretinde Yeniden Refah’tan Özel övgüsü: Özgür Bey tam devlet adamı beyanatı veriyor, işte devlet adamı böyle olur!
Hulusi akar’ı rezil etmesini ara ara açıp izlerim.
Umarım 2. KK vakası olmaz. Gelecekte doğru aday benim goygoyuna girerse eğer cehennemin dibine kadar yolu var. Kendisi zaten seçimlerden sonra KK'yı eleştirenlere aktroll demişti, güven vermiyor.
şu an konuşuyor. çok güçlü geliyor..
Yakında Erdoğanla sarayda görüşerek bağlılık yemini edecek kişi. Kemalden bayrak devralmak kolay olmamalı zaten.
An itibariyle halk tv'de canlı yayında, memleketi manisa'da sohbette.
kamaldan farkı yok.