bugün

Kpss lisans sınavlarında artık büyük ilçelerde de sınav yapma kararı almışlar.
Başvuru ve ısrarlar sonuç verdi, teşekkürler.

Göze çarpan ilçeler;
Adana - Kozan,
Adana - Ceyhan,
Antalya - Alanya,
Antalya - Manavgat,
Ankara - çubuk,
Balıkesir - bandırma,
Balıkesir - Edremit,
Çanakkale - Biga,
Hakkari - Yüksekova,
Hatay - iskenderun,
Hatay - dörtyol,
Hatay - Reyhanlı,
Hatay - Samandağ,
Mersin - Tarsus,
Mersin - Silifke,
Kocaeli - Gebze,
Kocaeli - Gölcük,
Kırklareli - Lüleburgaz,
Konya - Ereğli,
Konya - Akşehir,
Konya - Beyşehir,
Manisa - Salihli,
Manisa - Soma,
K. Maraş - Elbistan,
Muğla - Fethiye,
Muğla - bodrum,
Muğla - Milas,
Ordu - Ünye,
Samsun - Bafra,
Samsun - Çarşamba,
Tekirdağ - çorlu,
Tokat - Erbaa,
Van - Erciş,
Zonguldak - Karadeniz Ereğli,
Osmaniye - Kadirli.
86 almama rağmen beni atamayan kahrolası kurum
86 aldım lan ben
86 çok mu düşük?
Elalemin sorularını çalacağına sistem altyapıni hizlandir mk.

Sabahtan beridir çökmüş vaziyette.

Ne düzelten var ne de bilgi veren.

Senin gibi kurumun mk ben.

Anca soru çal sen. Başka halta yaramıyorsun...
Gördüğüm en siktir boktan kurum.

Sabahtan beridir sistem çökmüş

Vasatliğin daniskasi...
YÖK Eski Başkanı Özcan: 'Artık ÖSYM’den Soru Çalınmıyor, ÖSYM Soru Çalıyor' .
öptüm seni yavrum merkezi.
ülkenin leş kurumlarından sadece biridir. bu haberleri bu ülkede ilk defa mı duyuyoruz sanki ben o sınavlara hakkıyla girmeyen insanların olduğunu hep düşünmüşümdür bir de binlerce kişinin hakkının yendiğini… zaten bir ülke ihya olabilseydi bu kadar insan bir sınava tabi tutulmazdı.
Aşağıdaki kurumlardan hangisi çalıntı sorularla memuriyet sınavı yapmıştır?.

A- ÖSYM.

B- ÖSYM

C- ÖSYM

D- ÖSYM

E- ÖSYM

Cevap belli....
Sınavlarında hangi konulardan kaç soru çıkacağını sınav tarihinden en az 1 ay önce ilan etmesi gereken kurum.
gelmişini geçmişini sittiğimin öğrenci sömürgeni. allah belalarını versinler inşallah
Gün itibariyle sadece istanbul, Ankara ve izmir'de yapılmakta olan e-sınav uygulamasına Adana'yı da eklemiş kurum.
Bir de önceden hep şeker veriyordu noldu şimdi? Tatlı Tatlı konuşmuyor *
Bu seneki Kpss ile yaktı *
Yıllardır öğrencilerin bir yerlere gelmesi, başarılı olması için çalışan ve bunun karşılığında tonlarca küfür yiyen kurum. Bu gençler hiç kadirşinas değil azizim.
şu an itibariyle yks 2020 sonuçlarına erişelememektedir. çünkü henüz açıklanmamıştır.
görsel

Bir tweetinde sınavın güven içinde yapıldığını söyledikten hemen sonraki cümlesinde sınav sorularının telefonla çekilip paylaşıldığını söyleyen kurum. E madem öyle nerde güven içinde yapılmış?

O aday polis kontrolünü atlatıp nasil oldu da telefonu içeri soktu? Hadi diyelim soktu sınav esnasında fotoğraf çekerken gözetmen ne halt ediyordu ? Yazık.

Hadi bunları geçtim. Yıllardır sınavlarda sorar durursunuz da kendiniz bilmez misiniz ki zarf fiillerden sonra virgül konmaz. (Olup'tan sonra virgül koymuşlar)
adam denemeleri parçalıyorduk diye elini atmış. sen bir de benim elimi görsen. doktora gittim elin yandı mı dedi. adama stresten parmağımı yemişim diyemedim. ısırdığımı fark ettiğimde derim kopmuştu. kim daha çalışkan tartışmayalım şimdi...
Sınav normal tarihine alındı diye ağlamadılar
Adamların okulu kapanış yaptı,kurumlar kapatıldı sokağa çıkma yasağı getirildi aradan günler geçti ve tekrar iki ay geriye çektiler. Mevzu eski tarihine çekilmesi degil. 2 gün sonra çekmemişler,az zaman kalınca çekmişler.
Bu ülkede sınavı tek şansı sayan insanlar var,liseye geçişten sonra bile istediği puanı alamayıp intihar eden küçükler var.
Bu ara liselilerin hedefindeki kurum. Sınav normal takviminde yapılacak diye ne ağladılar. Evet.
Herkes öğrenci seçme ve yerleştirme merkezi diye bilir kurumun ismini ama doğrusu ölçme, seçme ve yerleştirme merkezidir.
görsel
Zırt pırt değiştirdiği sınav sistemiyle öğrencileri aslanın insafına kalan ahu misali zebun bırakan kurum.
yaptıkları hiç bir sınav güvenilir olmayan kurum.
Keserim topunuzu silkerim maçınızı, yıkarım hayallerinizi, dağılın üleyn.

ösym.
kar amacı gütmemesi gerektiği halde kendini aşıp ülkemin masum öğrencilerini gütmeye çalışan kuruluş.