bugün

yaşa göredir ; partner gençse içe çekilir , yaşlıysa üflenir.
Gece gece güldüren başlık.
Ice cekerek (bkz: tarkan) hüp diye icine cek beni.
Nargile mi bu amk ne saçmalıyorsun.
sen pipet tak. daha etkili olur...
Dünyanın heryerinde cins adamlar var bu bir realite tamam haklısınız bu konuda. Ama bu kadarı sizcede biraz fazla değil mi ? Sadece bu entryde bahsi geçen şeyden bahsetmiyorum neler neler var sırası geldikçe konuşulur. Bu entry için konuşacak olursak nutkum tutuldu net kelimeler boğazıma düğümleniyor. Trolleyenler var tamam ama ciddi ciddi bilmeyenlerde var şimdi ben desem ki içe çek öpüşürken kızın iç organlarını ağzına getirip hayvan gibi vakumlayacaklar yok arkadaş üfle desem bu seferde kızın ciğerlerini patlatacaklar neden mi bir bokuda abartmadan yapamıyor türkler işte sebebi bu. Arkadaş rahat ol biraz beceremiyorsanda öpüşme zaten zamanında o günah bu günah diye diye cahilliğin dibine vurdu toplum sonra mal malak sorular soruyluyor cinsellikle ilgili. Şimdi böyle diyincede günah diye bir kavram yok kafamıza göre takılalım algılayacak bazıları artık ona bişiy demiyorum gene aşırıya kaçacaklar. Neyse genel eleştirimizide yaptık konuya dönelim kızı hayvan gibi vakumlamadan içe çekiyoruz ama abartmayın normal bir içe çekme olsun bu onuda ayarlayın bir zahmet anladınız olayı siz.

Not: türkler derken türkiyede yaşayan bütün halkları kastediyorum hani sadece türkleri eleştirdin gibisinden bir algı oluşmasın. Gerçi gençlerinde suçu yok özünde suç cinsellik tamamen günah gibisinden milleti yozlaştıran heriflerde ondan bu başlıklar açılıyor insanlar haklı olarak öğrenmek istiyor bu konuları.
Öpüşüyor muyuz?
Ben genelde üflüyorum sonra kız balon gibi şişiyor iste.
can çektiren güzel soru.

olsa da öpüşsek.
nargile mi lan o.
sen nefesini tut. hadi inş.
Damacanayı öpüyorsan içine çek. Sonrasında

görsel
doğaçlama takıl.
french kiss içinde dilini kullanmayı öğren bebeğim *
Üflersen şişer, patlarsa bi daha kullanamazsın. Yine de sen bilirsin.
O zaman bir önemi kalmıyor.
Üflüyorsun şişiriyorsun önce sonrası malum.
nefesini idareli kullanıyorsun devamında lazım olacak demedi deme.
görsel
(bkz: hüp diye içine çek beni)

Anlamını anlamış olduk teşekkürler Uludağ sözlük.
sabit kalıyoruz.
hem üflüyoruz hem tükürüyoruz.
Dili gırtlağa kadar daya ağa sen.
içine çekiyorsun. oksijen yetmezliğinden allah korusun başına bişey gelir yoksa..
Üfle üfle üfle! 200 promil ergenlik çıktı amirim.
Tükürükleri karşılıklı yer değiştirip gargara yapıyoruz diye biliyorum ?