bugün

Bir zamanlar kurtuluş savaşındaki kahramanlık hikayelerine yok canım bu kadar da olmaz derdim. Allahıma şükürler olsun, ömer halis demir gibi yiğitlerin bulunduğu bir devirde yaşadım.

Allah bize o gün şehitlik mertebesi vermedi. Sevdiği insanı aldı yanına. Mekanın cennet olsun yiğidim. Bakışın halen korkutuyor kahpeleri.
Kahraman.
Mezardan kalkıp dirilse ayağının altına paspas olacağım kişi.
adam, adam, adam!

rabbim seni peygamberimize komşu eylesin güzel yüzlü, gülüşlü adam.

görsel
adam gibi adamdır.
ülkesini masada satan olmadı, canıyla ödedi borcunu.
Darbe gecesi bu tezgah ya diyip utanmadan bi yandan da ATM kuyruğuna girenler bu adamı anlayamaz işte.
vatanı için canını ortaya koymuş yiğit bir asker, kahraman.

15 temmuz darbe girişimi sonrasında kendisinin ve yaptığı kahramanlığın topluma anlatılması bir yandan hoşuma giderken diğer yandan ise sunuluş şeklinin adlandıramadığım bir kekremsiliği beni rahatsız etmekte.

doğru bir sunum ile nesiller boyu insanlara ülke sevgisinin anlatımında sembol olabilecek iken bu şekilde sömürülüp içi boşaltıldıktan sonra unutulacak bir 15 dakikalık pop ikonuna dönmesinden korkuyor, üzülüyorum.

umarım ilk seçenek gerçekleşir.

yaklaşık 1 ay sonra gelen edit: ailesi ismin kullanılmasının yasaklanması için mahkemeye başvurdu. utanmaz yavşak bir mütahit yaptığı konut projesine adamın adını vermiş, yuhh ulan çüş ulan, oha ulan......
üstte bir tanesi yazmış "chpli değildir, ailesi tarafından yalanlanmış" diye

hayır arkadaşım chpli olsa ne olur ? Ne yapacaksınız akpliler olarak Ömer Astsubayın şehitlik sıfatını elinden mi alacaksınız ?
bu nasıl bir düşmanlık gerçekten, bir mhpli olarak üzülerek izliyorum.
Yiğit anadolu evladı.

Ruhu şad olsun.
bugün adıyla prim yapanlar aslında onun bizzat şehit olmasına sebep olanlardır.

sıkma canını şehit ömer , onlar seninle aynı yere hiçbir zaman gelemeyecekler.o nursuz yüzlerini hiçbir zaman görmeyeceksin.
binlerce yıllık türk tarihinde ki kahraman askerlerden biridir.
vatanı uğruna üstünü gözünü kırpmadan imha etmiştir vatan sevgisi üst emrinden ağır basmıştır.
kayınvalidesi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiş.

http://www.haberturk.com/...alidesi-hayatini-kaybetti
rabbim karısına sabır versin.
kadın; hem kocasını, hem de annesini kaybetti.
Facebooktaki bi atayist forumda hakkında şunlar yazılmış şehit

görsel
Bazıları onu kahraman olarak hatırlayacak. Ben ise siyaset yoluna gitmiş bir kurban. Yazık oldu sana genç adam. iki köpeğin çıkar çatışması yüzünden babasız, evlatsız, eşsiz bıraktılar yakınlarını. Öbür dünya var ise ellerin yakalarında olsun.
Akp fetö çekişmesinde vatan sevgisiyle şehit olmuş yiğit. Allah senden razı olsun şehidim, Nurlar içinde yat.
vatan hainlerinin kendini perdelemek için kullandığı isim. bu vatanı bize vatan edenleri hiçe sayıp bu ismi yüceltmenin mantığını biri bana anlatsın.
bu vatan için ölen her vatansever bizim için kutsaldır. ömeri öne çıkarıp diğerlerini hiçe saymak aynı zamanda ömere de ihanet etmek demektir.
kullanmayın artık bu ismi, sizin allahınız kitabınız yok mu? aklınız dimağınız yok mu?
ak parti'ye yalakalık olsun diye bir yandaş tarafından filmi yapılacak.

şu yiğit adama gerçekten iyi bir film yakışır ama ak parti yalakaları bunu da mahvedecek.
Türklerin tek şehidi galiba, zira başka şehit ismi duymuyoruz.

Tanım. Hayatını kaybetmiş bir asker.
ismi özel kuvvetler komutanlığı karargahına verilecek kahraman.
Niğde üniversitesinin yeni adı.
darbe gecesinin en büyük ve gerçek kahramanı.
Kandırılan bir devlet yönetimiyle, devleti tümüyle ele geçirmeye çalışan ilkokul mezunu bir delinin çatışmasında canını ortaya koymuş yiğit adamdır. Darbe gerçekleşse akplisi, mhplisi, chplisi ve ve fetocu olmayanlar olarak babalara gelecek Türk halkını, fetonun eline düşmekten kurtarmıştır.
acaba adı berkecan olsaydı kahraman olacak kadar cesareti olabilir miydi merak etmiyor değilim.