bugün

lahmacun. evet.
Köfte. Çiğ köfte falan değil yağda kızarmış normal köfte.
Bu seferde aynı yemeği yemekten ölürdüm kesin. TANIDIĞIN biri sürekli et yemekten öldü. Tanrım duyuyor musun beni. Hayatta kalmak için sürekli aynı yemeği yemek zorunda kalıyorum fakat sürekli aynı yemeği yemekten ölüyorum.
%50 nin makarna diyeceği yemektir.
Karışık mangal.
Sarma. Etli, zeytinyağlı farketmez.
karnıyarık.
muz. tropik ilaçlı meyvelerden muz. halbukim dolapta meyvem var. yarım avokado da var potasyum deyu. neyyse..
hayatımı maksimum sürede yaşamak için açlıktan ölmeden önce yemek yerdim.
Tantuni. Mümkünse yoğurtlu.
patlıcan musakka

olmadı

ıspanaklı börek

o da olmadı

hamsi tava...
guru fasulye; faydaları da saymakla bitmez.
buyuk ihtimalle makarnadir.
mantı ya direk bodoslama mantı. sonra da kapılardan geçemem. ama olsun ya mantı mantı.
Tavuklu pilav der ve gider yerim.
tekirdağ köftesi edirne ciğeri pilav kola az kuru ekmek devam aga trakyalıyız.
Bulgur pilavı.

Dünyada vazgeçmeyeceğim tek besin. diyetisyene gidiyordum baya kilo verince ödüllendirelim dedi bir yemek söyle ya arttıralım porsiyonunu yada haftada bir gün yemene izin vereyim dedi. Hemen bulgur pilavı dedim. kadında şaşırdı, Niye mantı kebap börek değilde bulgur pilavı diye. Bir gün bulgur pilavını azalt dedi diyetisyeni bıraktım. en nihayetinde canan karatay tavsiye ediyor.
Patates olurdu heralde.
coleslaw salata depolardım.
hayırlı forumlar bu arada.
En iyi antrikot steak neredeyse onu yemek isterdim. Yanında da kizdemaruli.
etli karalahana sarması.
Tek yemek olmasa da, en zor sıkılacağım ikili kuru pilav olurdu. Turşu opsiyonu da varsa ölene kadar şikayet etmem.
Hünkarbeğendi.

Tarifini de vereyim;

AL iki tane patlıcanı, at fırına közlensin.
Soy kabuklarını, at rondoya, üzerine biraz yoğurt, iki diş sarımsak, çek güzelce rondoda, koy tabağa.

Sonra ayrı bir tavada damak zevkine göre kıymalı bir sos hazırla. son olarak sosu gezdir tabağın üzerinde, haydi afiyet olsun.
il dentisto, bu başlıkta acıktı.
soğan ekmek herşeye bedel ne midem varsa.