bugün

ülkemizdeki bir diğer kadın türünden gelen açıklama...

https://streamable.com/c1sa0q

https://twitter.com/Ajans.../1453355830296944646?s=20
şayet insanların dinine bile küfür ettirebilecek nitelikte tahrik içeren bir sözdür.
Cinayet sebebi olan söz. Bi an düşündüm ailemden bir kadının erkek cinayetine kurban gittiğini ve sokakta birinden bu cümleleri işittiğimi. Bu cümleleri kuran kadın değil de dünya vücut geliştirme şampiyonu bir erkek bile olsa onu orda döve döve öldürürüm. Kimse alamaz elimden.
Senin acımana kimsenin ihtiyacı yok!
bunu düşünen her kimse kafasını sikeyim ama azımsanmayacak kadar fazlalar btw.
Böyle Buyurdu Zerdüşt !..

yahu sen kimsin. sen asıl büyük konuştuğun için kendi geleceğine acı.

ne demişler büyük lokma ye büyük söyleme .
aptal beyanı.
örtünen kadınlar öldürülmüyor mu?
keşke bunu diyenin babasıda örtünseymiş zamanında.
(bkz: kocasına sadık olsun ölmesin)
Bu başlık ilgi görmezken bu niye gördü. içerik aynı. Başlık atarken çarpıcı olmasına dikkat etmek gerekiyor demek ki.
tayyip erdoğan'ı savunayım derken konu nerelere gelmiş. Evet.
Muhalif kesimin aptallıkları karşısında çıldırmış.
Fiil ehliyeti olmayan insanları fazla ciddiye alıyorsunuz bence. hiç gerek yok.
inşallah bir yudum suya, bir damla kana muhtaç olarak ölürsün. Kevaşe ruhlu.
ne dürüst kadın yaw! dobra dobra gerçek yüzünü ortaya koymuş.
fakat şunu unutuyor, bugüne kadar öldürülen kadınlar içinde başörtülü kadınlarla başı açık kadınlar arasında çok büyük fark yok. hepsi öldürülüyor malesef. ama bu cahilin bundan haberi yok.
Black crows dizisini izledim. Orada aslında insanlar neden ışıd a katılır gayet güzel anlatıyordu. Ama insanın genede aklını kurcalıyor insanlar. Gerçekten bu kadar manyak olabilirmi diye. Şimdi artık bu tipleri görünce pek normal gelmeye başladı ışıd gibi gruplara katılan insanların neden gönüllü olarak katıldıgı. Allah akıl fikir versin ne demeli.
Her türlü ahlaksızlığı bir örtüyle kapatabiliyorsun.

Ne güzel bir din lan bu…

20 yıldır bir örtü sayesinde iktidarda kalıp yiyip, içip sıçtılar.

Hala açık dedikleri insanları ahlaksızlıkla suçlayabiliyorlar.
bunların içi nefret dolu, baş örtüsü mağduriyeti tümden goygoy. bunlar yüzünden bir çok kadın , erkek baskısı yüzünden dünyadan bir şey anlamadan, köyünden ötesini göremeden yaşayıp gitti. ama onlar bunu iyi bir şey sanarlar.
bir kadın bir kadına bunu demez, hadi kadın olmasını geçtim insan olan bu cümleyi sarf etmezdi. insanlıktan nasibini almamış varlıklar için parmak yorduğumuza değmez, boş verin gitsin prim vermeyin böylelerine.
bir akp'li beyanı.

şaşıracak bir şey yok.
senin ben zihniyetini..
Kadın o kadar cahil ki öldürülen kadınların yarısının kendi deyimi ile “örtünen” kadınlar olduğunu bile bilmiyor.
nerden baksan davarca bir söylemdir.