bugün

acun ılıcalı gibi hayatını yaşayıp milyarder olmak mı istersin, yoksa yiyip yiyip kilo almamak mı deseler.

yiyip yiyip kilo almamayı tercih ederdim.
Bi dayağınız varsa alırım diyip bodoslama dalacağım başlık. Hastalık dönemi harici ne zaman tartıya çıksam kemiksiz 72 kiloyum nereye kadar gidecek böyle hiç bilmiyorum.
Kilo vermemek için çoğu zaman istemediği halde yemek yemek zorunda kalır.
Imrenilen insandır. Cevremde hiç bulundurmam.
Bazıları ne güzel ya falan fistan birtakım şeyler yazmış, hiç de güzel değil arkadaşlar sadece yemeği değil masayı yiyorum ona rağmen zayıfım.
Götüne pıçah takmak istediğim insandır.
neden hep kötü bakıyorsunuz kudurun.
benimdir bi ara 54 kiloydum amk cebime bozuk para alırken bile dengeli koyardım ceplerime devrilip yuvarlanmayım diye..
Bazen abarttın bir dur kilo alıcaksın diyorum kendime sonra da salla şimdiye kadar almadın bundan sonra mı alıcaksın. Çok harika bir şey.
Cok yiyosa saglikli oldugu da soylenemez.ne kadar bende cok yiyip kilo almasam da aldanmayin.onemli olan saglik.
Nankör insanlar efenim,ne demek kilo almamak ben çikolata düşünsem kilo alıyorum.
işte ben olarak ifade ettiğim bir özellik ben kilo almaya çalıştığım doğrudur.
scooby doo'daki sarı saçlı elemandır.
Metabolizma hızının yarış atı gibi çalıştığı insandır.
Kuzenimdir. Kendisini bildim bileli fil gibi yer. Tazefasülyenin içine ekmek doğrayıp yanında pilav yer, yanımda 4 bütün döner 2 bütün kokoreç yemişliği var. Günün herhangi bi saati aç tok farketmez, yemeğe asla hayır demez ve bildiğin tığ gibi. Asla kilo almıyor. Ben de yıllardır bu çocuk neden böyle diye kendime soruyordum, cevabını bu yaz buldum.
Arkadaşlar çocuğun tatlı ve abur cubur ile alakası yok. Harbiden bi düşündüm, cidden onu bunları yerken gördüğüm sayılıdır.
Demek ki neymiş, en büyük düşman şeker, paketli gıdalar, abur cubur...
Allah alsın.
Metabolizması iyi çalışan insandır. Yemek yemenin tadına sonuna kadar varır. Bazıları gıcıklığından çatlayana kadar yer. Ben yaptım ordan biliyorum. Ama bir gün o metabolizma yavaşlıyor a dostlar. aynın hızda devam edince ayda onar kilo almaya başlıyorsun.Çok güvenme o kilo almamalara.
Beşiktaş gibidir.
kebap diyeti yapıyordur.
Sevilmezler. Vardi oyle zamanlarim.
Benim lan o. istahim yerinde ama kilo alma sorunum yok. Kara tren gibi bünye maşallah ne atsan anında yakıp enerjiye çeviriyor.
metabolizmam hızlı abii yaa, yiyorum yiyorum kilo alalmıyorum ben yaa off ağlıcam diye gevşek gevşek konuşmazlarmı bide tam deli olmalık sanarsın haline üzülüyor.
1- (bkz: stres)
2- (bkz: böbrek taşı düşürmek)
3- (bkz: yoğun çalışma)
4- (bkz: fitness)

üçüncü maddeye alışılıyor. sorun yaratmıyor bir yerden sonra.

ama diğer maddelerden kurtulmadan kilo almak zor. son zamanlarda kilo almaya başladık da sağolsun fitnessla tekrardan vereceğiz gibi.
Çocukluğumdan beri yemek, abur cubur damak tadım büyük bir adam gibiydi. Bol kalorili şeyleri severdim. Daha konuşamadığım yaşlarda el hareketleriyle annemden köfte yapmasını istemişim hala ailede o söylenir durur. 9 aylıkken bir tabak çorba bir tabak kuru fasulye bir tabak pilav üstüne de bi salkım üzüm yemişim yengem şaşkınla anlatır. Ben zannetmiyorum ki böyle birisi yesin yesin de kilo almasın. Rüyamda Çeşmeden çikolata aktığını görüyorum ne diyonuz siz ya.
" fesat adam et tutmaz " sözünü ispat eder.