bu ara beni ikilemde bırakan,ne yapacağımı bilemediğim durumdur.yazarların ne diyeceklerini ciddi merak etmekteyim.

- sanırım hiç aşık olmadım. 2 kere oldugumu sandım,çok yükseldiğim oldu. en son bir kızla beraberdim. kod adı '' ayşe'' diyelim.

-kızla ilk buluşmamızda aşık oldum veya öyle oldugumu sandım. o kadar yükseldim,o kadar bayıldım ki anlatamam. dış görünüşü,hayata bakışı, aramızdaki uyum mükemmel ötesi idi.daha önce bir evlilik yapmış o yüzden böyle gelgitleri vardı. gel zaman git zaman tabi ben aşırı yükseldiğim,aşık oldugum için biraz fazla darladım,üstüne düştüm. kızda;

-ben zaten boşanalı 6 ay oldu,ailemin evine döndüm,hayatımda bir kaos var falandı filandı derken benden ayrıldı.

-üzüldüm tabi. öyle değer veriyordum ki anlatamam.neyse şimdi yeni bir kızla görüşmeye başladım.yukarıda anlattıgım olayın tam tersi kadın için oldu. ilk buluşmada aşık oldu bana.bir ilgi alaka,bir sevgi,bir iyi davranıyor bana anlatamam.

-2 gün tatile gittim kuzenlerimin yanına. pazar döneceğim dedim. 2 gün görüşemedik diye o kadar özledi ki gece 3 de yatmasına rağmen sabah 7 ye alarm kurmuş. neymiş ben geldiğimde uyanık olsun ki beni görebilsin.

-bana karşı o kadar ilgili,özenli,alakalı, seviyor anlatamam. ben de boş değilim ama 10da 5-6 civarı.

yaş geldi 33'e. bir yanım diyor ki '' ya porsuk. güzel anlaşıyorsun,değer veriyor,herşey güzel aman bozma. bak seni seveni bulmuşsun mis gibi '' diyor.

diğer yanım ise '' yaaa kod adı ayşe gibi yükselmedim ben buna. benim biriyle beraber olmam için benim yükselmem lazım''

-finalde;

çok sevdim sevilmedim. şimdi çok sevmiyorum ama çok seviliyorum. sevmek mi sevilmek mi ?
çok sevmek.insan kendisinden emin olur.

çok seviliyorum diyen bir yerde yanılıyor demektir.
hala arada kalınan durumdur.
Sevmek çay, sevilmek şeker. Bizim gibi garipler çayı şekersiz içer.