bugün

kadınlar delinen patlatılan varlıklar değildir ve erkeklerde delen patlatan düdükleyen...
(bkz: delgeç)
alt beden delikleriyle düşünen erkeğin yaşadığı üzüntüdür.
(bkz: çok aşık)
*
(bkz: delmek)
ayıptır günahtır.
delmek nedir amk. sonra kadınlar hayvan deyince alınıyoruz.
-Aşkım seni yıllarca artan bir sevgi ile sevdim ama gittin başkasına deldirdin
+vallahi deldirmedim bebeğim bak aynı, apaynı.
-kahvedekilerin orospu çocukluğu hep.
(bkz: ne sandın yarrağım)
tabi ki senin bir zamanlar deli gibi sevdiğin(belki hala seviyorsundur gerizekalı gibi) kız şuan da bir başkası tarafından hunharca sikiliyor. belki o adamın öteberisini ağzına alıyordur. belki o adam onun şeyini yalıyordur. hayatın gerçekleri bunlar. acı ama gerçek.
yıl olmuş 2012 hala çok aşık olunan kızı bir başkasının delmesi şeklinde başlık açanlar var.
gün geçmiyor ki bir başlıkta yine hayvanca bir kelime kullanılmasın, ayıptır la, tamam madem tepkini belirtmek istiyorsun ama farklı kelimeler kullanabilirsin, haa diyosan benim kelime kapasitem bu kadar o zaman cevapta vardır, (bkz: zoruna mı gitti yapraam).
ergenlik döneminde her gencin başına gelir ve bundan sonraki hayatlarında bütün hatunlara kin duyulur. gencin hatunlara bakışı değişir, duygular körelir, sadece yatağa atma dürtüsü ile hatunlara yaklaşır. bu canavarı yaratan hatun kişilerin ta kendileridir.
http://inciswf.com/gityaaat.swf
terbiyesiz ve eğitimsiz insan söylemi.
ilkelliğin dik alası bir tabirdir. "delmek" "o kızı patlattım deldim." balon mu lan bu? vallahi biraz farkınız olsun derim taş devrinde yaşayan mağara adamlarından. sen bu kafayla zaten en fazla elini delersin mastürbasyondan.
delmek tabiri kullanılıyorsa çok da aşık olunmamıştır.
konserve kutusu ile kızı karıştıran dallama beyanatı. hepiniz çivici katilsiniz ya aq.
bu kadar dramatik bir olayı bu kadar öküzce anlatabilmektir. adamın yüreği yanar anlatış şekline bak hayvan.
Patlak kız, delik kız, veren kız gibi tabirler kullanan bir insanın aşık olması daha çok düşündürür.
bu zihniyetin hak edebileceği bir hadise.
bir dava esnasında, sanık avukatının 'müvekkilimin ne kadar hafifletici sebebi varsa götünüze girsin Hakim bey' demesidir.
gerçekleşmesi mümkün olmayan durum. çok aşık olduğun bir kız bir başkasıyla birlikte olduğunda bunu "başkasının delmesi" olarak adlandırıyorsan aşkın yakınından bile geçmemişsindir.
matkaplar aşkı adına.
tanım : bir insanın delici bir aletle delinmesi.
Delmek ne demek? Bir kadını(u: biyolojik iki cinsiyet vardır: Kadın, erkek.) severken daha evvel bir başkası ile yatıp yatmamasına göre mi seviyorsunuz lan siz? Kadın birisiyle yatınca delik oluyor, eksik oluyor, size de artı puanlar geliyor değil mi? Çünkü erkeksiniz siz. Yazıklarım olsun kadını sadece cinsel objeden ibaret gören, bir başkasıyla yattığı için ona karşı sevgisi azalan zihniyet.

Hymen zarı, evrimleşme sürecinde, kulak zarı nasıl mikroplardan koruyorsa kulağı, aynı şekilde vajinayı korumak için oluşmuştur. Hymen zarı sizin "kızlık zarı" dediğiniz ve ahlâk bekçiliği yaptığınız kahrolası olgu bu arada, bilmezsiniz belki diye söyleyeyim dedim. Ataerkil toplum düzeninde de bu güzel amaçlarla evrimleşen zarı kendilerine yamamış erkek denen cinsiyet, kadını kendisine ait bir obje yapmış, sonra da gelmiş bu zar olmayınca kadına delik demiş. Nasıl bir blastomer terk zihniyettir lan bu? Geberin diyeceğim ama en birinci bu başlık ve zihniyeti. Hll spr dvm size.
Delmek ne demek? Bir kadını(u: biyolojik iki cinsiyet vardır: Kadın, erkek.) severken daha evvel bir başkası ile yatıp yatmamasına göre mi seviyorsunuz lan siz? Kadın birisiyle yatınca delik oluyor, eksik oluyor, size de artı puanlar geliyor değil mi? Çünkü erkeksiniz siz. Yazıklarım olsun kadını sadece cinsel objeden ibaret gören, bir başkasıyla yattığı için ona karşı sevgisi azalan zihniyet.

Hymen zarı, evrimleşme sürecinde, kulak zarı nasıl mikroplardan koruyorsa kulağı, aynı şekilde vajinayı korumak için oluşmuştur. Hymen zarı sizin "kızlık zarı" dediğiniz ve ahlâk bekçiliği yaptığınız kahrolası olgu bu arada, bilmezsiniz belki diye söyleyeyim dedim. Ataerkil toplum düzeninde de bu güzel amaçlarla evrimleşen zarı kendilerine yamamış erkek denen cinsiyet, kadını kendisine ait bir obje yapmış, sonra da gelmiş bu zar olmayınca kadına delik demiş. Nasıl bir blastomer terk zihniyettir lan bu? Geberin diyeceğim ama en birinci bu başlık ve zihniyeti. Hll spr dvm size.