bugün

kimi insanların, birey olarak kendisiyle bile başa çıkamıyorken, kalkıp evlenmeye ve işi daha da ileriye götürüp çocuk sahibi olmaya karar vermelerinin sonucunda; acı, sefalet içerisinde yetişecek çocukların varlığını düşündükçe neden olmasın ki diye düşündüğüm olaydır. silah sahibi olmak için ruhsat sahibi olmak gereken bu dönemde, artık çocuk sahibi olmak için ruhsat sorulmalıdır.
(bkz: çin halk cumhuriyeti)
sonuna kadar destekleyeceğim projedir. ruhsat değilse bile lütfen bir psikolojik teste tabi tutulsunlar ya. *
kaskosunu yaptırmak ve temmuz pulunu ödemek, böylece çocuğun geleceğini garantiye almak.*
* para olmadan cocugun gelecegını garantıye almadan yapılmaması gereken durumdur.
aile planlaması yöntemleri:

-hap
-kondom
-ruhsat
-vazektomi
ehliyet ne ? pipi ve kuku mu ? aklıma şey geldi böyle evi basıyorlar polisler böyle içeride evli çift sevişiyor falan ehliyet ruhsat dökülün falan... olmaz şık durmaz herşeyi böldünüz abi ne yaptın ? olmaz.
kürtlere prezervatif aşılaması yapılması daha iyi olacak ve en fazla 1 çocuk, hatta hiç çocuk yapmamaları hakkında bir bilinçlendirilmeye gidilmesi yerinde bir davranış olacaktır.*
-durun
-ne oldu lan
-sus.evrakları göster
-peki.işte burda hepsi
-hımm evet.tamammış hepsi.devam edebilirsiniz.
içine bir şekilde kürt karıştırılmış başlık, yapmayın!
kesinlikle psikolojik test gerektiğine katılıyorum.
silah ruhsatı gibi yüksek meblalar istenmesi durumunda doğum kontrole katkısının doğum kontrol hapından fazla olcağın tahmin ettiğim hadise.
Katıldığım ve desteklediğim sözlük fikirlerindendir.

Evlilik için de ehliyet versinler.
Şöyle ki bunlar bir süre beraber bbg evi gibi bir yere konup izlenecek.
O sırada evlilik danışmanı, psikoloğu, vs ehil uzmanlar gelip ders versin.
En sonda sınav yapılsın eğer geçerlerse evlensinler.

Aşamalı aşamalı olsun böyle bu sefer de çocuk için ruhsat geliştirilsin.
Gene bbg evi gibi bir yerde bunlara bir çocuk verilsin.
O sırada bebek bakımı,çocuk psikolojisi vs ehil uzmanlar eğitin onları.
En sonda gene sınav geçerlerse ruhsatı alsınlar.
Bu ruhsat her çocuk için bir kerelik verilen bir belge olsun.

Hayatta en basit işte bile sınav var yani bu konuda da olsun.
Benim metodla tembel ve üşengeç insanların nüfus artışı azalır.
Buna katılan,katlanan da çocuğun kıymetini bilen bilinçli aileler olacaktır.

(bkz: Eğitim şart olan çocuğa oluyor sonra)