bugün

gideri olan diye nitelenen kızdır.
kendini burda christian troy sananlar var sanrsam kese kağıdı mese kağıdı.. hani herif taş gibi zengin bi plastik cerrah.. sizin sıfatınız ne çok merak ediyorum bi adriana lima beklerken ? yani geçen sözlükten bi çocukla konuştum.. geçen dediğim 3 senedir konuşuyoruz.. bi kıza ölüp bitiyo senelerdir.. bi yolladı resmi bildiğin normal bi hatun..

nerde ne boyalı hafifmeşrep var hepsinin götünde bitiyosunuz sonra kalkmış burda sanki hepiniz marlyn monroe haricini sikmezmişsiniz gibi ayaklar yapıyosunuz.. yapmayın totorolar..

en iyiniz feysbukta tepesinden çekilmiş fotosunu koymayan az akıllıca hatunlarla yatıp kalkıyosunuz yani..

kime bu gideriniz ?! kese kağıdını da arada kıllarınızı kesip koymak için kullanın.. avrupada bari şansınız artar.. zira orda kriterler düşük..
estetikle deniz akkaya kadar güzel olabilme ihtimaline tutunulabilinir kızdır.
+ ali benden hoşlanır mı ne dersin
- kızım çocuk okulun en güzel kızıyla çıkıyoo
+ ama ben de taş gibiyim, bu göt kimde var yha ? peki bu göğüsler ?
- haklısın ama bu surat da kimse de yok
+ ay tamam yhaa çirkinim tamam
- ama bak veli senden kesin hoşlanır
+ ne yani o gerzekle mi çıkayım
- niye be iyi çocuk ben severim
+ ama bu vücut, bu göt, bu göğüsler..
- peki o surat
saçmalıktır efendim.afedersiniz ama bunu söyleyenler sanki başıma brad pitt hadi ne bileyim christian bale.
edit:ayrıca o çirkin ama güzel vücutlu kız size pas verir mi sanıyorsunuz.
yüzü güzel vucudu çirkinse bakmayız,yüzü çirkin vucudu güzelse bakmayız ama hem yüzü güzel hem vucudu güzelse avucumuzu yalarız.
kuaföre gitsin güzelleşmeyecek kız yoktur.
en güzel örneği rihannadır.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
gözlerimizle ellerimizi gölgeleyip belden aşağısı bakılası kızdır.
öpüşmemek kaydıyla beraber olunabilecek kızdır.karanlık ortamlarda takılmak yararımıza olur.
kese kağıdı ile eşsiz dakikalar yaşatır.
-ışığı kapatınca hepsi aynı oğlum meh meh
"babannem"

vallaha ilginç bir babannem var , kötü yola teşvik ediyo beni , gurban ellerinden öperim...
makyaj diye bişey olduğundan gideri olabilecek kızdır.
vücudu güzel bir kızın yüzü içler acısı halde olmadıktan sonra bir çok erkeğin farketmeyeceğine bahse girerim. erkeklerin ilk baktıkları alan bayanların yüzleri olmadığından fazla önem taşımamaktadır.
kese kağıdını icat ettiren kızlardır.
(bkz: güzel değil ama sikilir)
(bkz: mesut annen öldü yapmasana)
(bkz: Ruh güzelliği)
bir artısı bir eksisi olduğuna göre ;
Ruh güzelliğine bakıyor iş.
yüz üstü yatırılıp sevişilesi kızdır. *
(bkz: cacık olmaz)
aynaya baktığında ben güzel değilim der. erkekler tarafından gördüğü ilgiyi karşılaştırınca tuhaf ruh hallerine bürünür. vurulup kaçılası kızlardır.
kaportası çürüktür ama motoru sağlamdır.
poşet'in bile fayda etmeyeceği kızdır.
sevişmesi güzel olan kızdır. allah bir yerden alır diğer yerden verir.