bugün

'e yani sen de sempatiksin' yalanına kanmayın.tipsizsen tipsizsin kardeşim.baştan kaybediyosun bi kere.maça 1-0 yenik başlıyosun.kendimden biliyorum.
güzel kızları siklemeyin. siklemeyince kız birden kendine geliyor bu neden benimle ilgilenmiyor diye.
çeneniz bol laf yapsın ama boş laf değil,"kaçan kovalanır" klişesini de siktir edin zira ülkede erkek kıtlığı henüz baş göstermedi.
güzel kızlara teklif etmeyin. davul bile dengi dengine.
gençler tavsiyelerime uyarsanız şansınız gerçekten artar. tecrübe etim ve yazıyorum hadi yine iyisiniz keratalar.
tipin çok iyi değilse yapman gerekenler:
1 - Ayakkabın , kıyafetin , tırnakların ve dişlerin her zaman temiz olacak. *
2 - Cebinde sürekli para olacak az veya çok fark etmez yerine göre 1 çay alacak kadar yerine göre iyi bir yere oturacak kadar. *
3 - iyi mekanlar öğrenin gezmeyi para harcamayı öğrenin.
4 - Nazik olun saygılı olun , oturmayı , kalkmayı , konuşmayı * öğrenin.
5 - Güncel kalın , bir kaç kitap okuyun , bazı yazarlar hakkında bilginiz olsun.
6 - Kızla konuşurken mutlaka göz teması kurun.

1. 6. ve 4. maddeler hayati önem taşır.

bunları uygulayın çoğu yakışıklı erkekten daha fazla iş yapacaksınız.
kızlara karşı kibar olun. zeki ve komik görünmeye çalışın. paranız varsa ve çirkinseniz pek bir şey yapmanıza gerek yok. kızlar size kibar davranır zaten.
Yalarun.
sözlüklerden tavsiye almayın. düşünsenize çirkin bir kızın buraya gelip size tavsiye verdiğini. kötü oldu değil mi böyle düşünmek? boş verin, keyfinize bakın.
Para kazanin lan bunu da mi soruyosunuz. Aski satilik cok kizimiz var malum.
kendiniz olun bu yeterli.
temiz olun,
sempatik olun,
yakışıklıymış gibi davranmayın,
her kıza abanmayın. vs. vs.
Guzel olmayan kizlarla takilin, takilalim. Bu tencerenin kapagi bu.
yeterli ölçüde kültürlü olabilirlerse bunu kapatabilirler.
Espri yeteneginizi olabildigince gelistirin.
Mühim olan içgüzelliği!
ali agaoglu olun.
Gidin kendinize bir imaj yaratin. Tipiniz olmasa da bir karizmaniz olur en azindan.
çok çalışıp meslek sahibi olun. o an peşinizde o kadar kız olacak ki. heey yavrum heey..
bence tipten daha önemli bişey varsa kişinin kendine olan güvenidir.yoksa istedigi kadar tip olsun elden bir şey gelmezse tipte olsa başkaları kapar.
saç jölelerinin sabundan daha kaygan olduğunu duydunuz mu ?
kompleks yapmayın, tipsiz olduğunuzu adam gibi kabul edin önce. ve üzülmeyin, çünkü benim gördüğüm kızların %90ı tipe sadece ilk anda bakıyor, geri kalan güvenebileceği ve sohbet kurabilen biri olduğunuzdan emin olma aşaması.
-olm ilik gibi hatunların yanında bu tipsizler var ya, diyoruz ya hep, o tipsizler işte çeneyi iyi çalıştıran ve odunluk yapmayan erkekler.
Gömlek giyin fakat kot, keten pantolon vs ne giyiyorsanız işte, içine sokmayın, dışında dursun. Ağır hareketler takının, fazla gülmeden hoş sohbet olun..
adam olun, tip belli bir yaşa kadar. ama adamlık ömür boyu.
daha önceden başka bir ortamda yazmıştım *, burada da belirteyim;

güçlü yanını öne çıkar,

misal çükün 25 cm mi? çıkar orta yere deli cevat gibi sallaya sallaya dolaş.
zengin olmaya bakın.
eğer bunu gerçekleştirirseniz tüm yakışıklılara fark atarsınız.