bugün

hiç olmamıştır efendim, onun yerine elimle görürüm işi daha iyi.
anlık zevk için yapılan eylem. insan, insan olmaktan çıkmıştır , beyni başka yerdedir. ilk bulduğu kızı parçalama düşüncesi vardır. öncesi ve sonrası devreleri olan bir durumdur. mantıksız değildır nede olsa o an düşünemiyorsun, mantıklı karar veremiyorsun.
çok alkol alındığı zamanlarda başa gelen eylemlerden.

bu birazcık zorunlu sevişmek baskısı ile alakalı. "ne diyorsun amınakoyim ne biçim cümle bu?" deme, açıklıyorum.

aynı evde kalma ortamı ayarlanıyor, sayılar eşit. evde iki laflar, dağılırız diyorsun. ama araç sahibi namusuz, gözüne birisini kestirmiş bir kere. (bu eleman aynı zamanda mahallede topu olan tek çocuk vardı hatırladın mı? o işte.) ille de burada kalacağız diye tutturuyor. eve girene kadar aklından seks geçmeyen kişi, diğer arkadaşları seçimleri çoktan tamamladıktan sonra en çirkin kız ile başbaşa kalıyor farkında olmadan.

kız yanaşıyor ve standart saçma kız sorusunu soruyor:

- hiç öpüştün mü?

+ yok öpüşmedim. ağzım ameliyatlı benim.

- çok şakacı ve sempatiksin.

+ şaka değildi yauv, valla şaka değildi. ühü.

olaylar gelişiyor. kafa bir trilyon. yoksa sıçış zaten.

ertesi gün bakireliğini, izmirli bir eşşoğleşşeğe kaptırmış konyalı türbanlı kız gibi hissediyorsun. ağzına çamaşır suyu döküyorsun, halı yıkama makinesi ile komple suyu çekiyorsun, fön makinesiyle kurutuyors...

dip not:

- sevgili sapanlavurbeni, tam bir şark kurnazısınız.
+ pide kebap salonunu aradım.
- anlamadım?
+ ev adresine 72 adet kuşbaşılı pide gönderiyorum.
- neden böyle bir şey?
+ bu ay beni 72. kez rahatsız ettiğini fark ettim. bir adet de ön ödemeli kargo dahilinde çirkin kız paketledim. french kiss yapacaksınız.
- affet ağam, yapma, etme, yaptık bir cahillik.
+ sağlıcakla canım, sağlıcakla bebeğim...
her şey güzellik olmuş bu devirde o yüzden beyinsiz dolu her yer.
Bildiğin sevap işlemektir. Evet.
Güzel kadının çirkin erkekle sevişmesinden daha normal bişey bence.
Pişman hissettirecek sonra da o yataktan kaçıp dağlarda bayırlarda anadan üryan koşma hissi uyandıracak eylemdir.